Każdy rodzaj działalności gospodarczej wymaga zorganizowania obsługi księgowej. Przedsiębiorcy mają wybór pomiędzy samodzielnym prowadzeniem księgowości lub skorzystaniem z usług biura rachunkowego. Coraz częściej jednak decydują się na wybór tej drugiej opcji. Z czym wiąże się biuro rachunkowe przez Internet?

KSIĘGOWI DBAJĄ O TWOJE ROZLICZENIA


Przedsiębiorcy, którzy samodzielnie prowadzą księgowość doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że niekiedy wymaga to poświęcenia sporej ilości czasu obowiązkom z tym związanym. Tym więcej, im w miarę rozwoju działalności zwiększa się liczba firmowych dokumentów i wykonywanych transakcji.

Takimi kwestiami nie trzeba się przejmować, jeśli o rozliczenia dba biuro rachunkowe przez Internet.  Zespół profesjonalnych księgowych zajmuje się m.in. o kwestiami związanymi z:
  • księgowaniem kosztów,
  • poprawnością rozliczeń,
  • generowaniem i składaniem deklaracji,
  • wysokością składek ZUS,
  • właściwymi zapisami w KPiR.
Przedsiębiorca może w dowolnym momencie sprawdzać działania księgowych, mając stały dostęp do programu online.

Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe

Dedykowana księgowa oraz dostęp do aplikacji www oraz mobile!

lub dowiedz się więcej o Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym

Administratorem danych osobowych jest Infakt Sp. z o.o. Więcej Powierzone dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi dostępu do aplikacji Infakt, oferowanej przez Administratora oraz prowadzonej z wykorzystaniem w/w aplikacji obsługi księgowej świadczonej przez niego. Ponadto, dane przetwarzane będą w celu informowania o działaniu w/w aplikacji, w tym przesyłania komunikatów generowanych w ramach jej funkcjonalności.


KORZYŚCI INTERNETOWEGO BIURA RACHUNKOWEGO


Właściciel firmy decydujący się na skorzystanie z usług biura rachunkowego przez Internet ma z tego tytułu wiele korzyści.

Przede wszystkim takie rozwiązanie umożliwia przedsiębiorcy dostęp do dokumentacji firmowej i danych księgowych o dowolnej porze i w dowolnym miejscu z połączeniem do sieci. W tej opcji zawarta jest również profesjonalna pomoc wykwalifikowanych księgowych, którzy udzielają pomocy i fachowych porad drogą telefoniczną lub internetową.

INTERNETOWE BIURO RACHUNKOWE GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA DANYCH


Wariant prowadzenia księgowości online ma również inne zalety. Jedną z podstawowych jest bezpieczeństwo przechowywania danych, jako że dostęp do serwisu jest chroniony za pomocą hasła. Dodatkowo internetowe biuro rachunkowe przez pryzmat bieżącej archiwizacji zasobów zapewnia trwałość zapisu danych księgowych.

W przypadku skorzystania z usług księgowości internetowej klient nie ponosi ryzyka związanego chociażby z chorobą pracownika. W związku z tym ma pewność ciągłości w obsłudze księgowej.


BIURO RACHUNKOWE PRZEZ INTERNET? TYLKO INFAKT


Każdy przedsiębiorca, który szuka odpowiedniego biura rachunkowego powinien przyjrzeć się ofercie inFakt.pl. Jeśli zdecydujesz się na wybór Księgowości w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym to nasi specjaliści przejmują odpowiedzialność za Twoje rozliczenia: zaksięgują koszty, złożą deklaracje podatkowe, sporządzą dokumentację, będą reprezentowali Cię przed urzędem skarbowym i ZUS-em.

Zapewniamy Ci pełen komfort – skupiasz się na biznesie, a nie na formalnościach. Korzystając z księgowości w inFakcie masz dedykowaną osobę (księgową lub księgowego), która zajmuje się sprawami Twojej firmy.

Księgowość w Biurze Rachunkowym inFakt daje Ci stały dostęp do programu księgowego. Wśród jego plusów należy wymienić m.in.:
  • intuicyjny charakter,
  • możliwość bieżącego pozyskiwania danych podatkowych,
  • całodzienny dostęp do aplikacji w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu,
  • fachową pomoc wyspecjalizowanych księgowych,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych.
inFakt nie wymaga instalacji oprogramowania ani czasochłonnej konfiguracji. Aktualizacja aplikacji na bieżąco dostosowuje parametry i ustawienia operacji księgowych zgodnie ze zmianami w przepisach prawnych. Dodatkowo, w sytuacji przerwania połączenia internetowego wprowadzone dane nie zostają utracone.

Biuro rachunkowe przez Internet? Przetestuj nas! Wybierz Księgowość w inFakt, a będziemy Cię obsługiwali przez 60 dni za darmo. W tym czasie możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi – bez żadnych konsekwencji.