Księgowa przez Internet

Księgowa świadcząca usługi przez Internet jest nowością na rynku usług księgowych. Korzyści, jakie wynikają z wybrania takiej pomocy w prowadzeniu księgowości, są dość oczywiste: nie trzeba chodzić do biur rachunkowych, które nie są otwarte przez cały czas.

Dostęp do księgowości online to również brak kosztów związanych z zatrudnieniem tradycyjnej księgowej. „Księgowa online” to niewielki wydatek, a równocześnie korzyści z dostępu do księgowości przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.

Co daje dobra „księgowa online”?

Dobra księgowa pozwala na utrzymanie porządku w finansach firmy i ułatwia późniejsze rozliczanie się z fiskusem. Pamięta o niezapłaconych fakturach i podatkach, może też sama wysyłać podziękowania za otrzymane płatności od klientów. Wszystkie dokumenty są w nienagannym porządku, a wyszukanie faktury sprzed miesiąca to kwestia kilku sekund. Dobra księgowa w firmie to skarb. Tylko jak ją znaleźć? Odpowiedź jest prosta: w Internecie! inFakt oferuje:

Księgowość online w Infakt.pl

  • świetny program do księgowości, który pozwala na szybkie i proste prowadzenie finansów firmy przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa użytkowania;
  • usługi całego zespołu księgowych, śledzących sprawy prawne związane z prowadzeniem działalności gospodarczej
  • pomoc konsultantów ds. księgowości oraz obsługi programu dostępnych dla swoich klientów poprzez e-mail, telefon oraz czat.

Możliwości księgowej przez Internet

inFakt to nie tylko łatwe i szybkie wypełnianie wszystkich rodzajów faktur, przypominanie o ich zapłaceniu i automatyczne wysyłanie podziękowań do kontrahentów. To także usługi pozwalające na sprawne prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów – program wypełnia wszystko automatycznie na podstawie poniesionych kosztów i wystawionych faktur. Na podstawie wprowadzonych danych, bez problemu radzi sobie z wypełnieniem PITa, wylicza wysokość podatku dochodowego do zapłacenia, a także pilnuje, aby w odpowiednim terminie go odprowadzić. Za pomocą programu inFakt można także wygenerować deklarację VAT-7, a na dodatek monitorować stan opłacenia podatku.

W odróżnieniu od tradycyjnej księgowej, „księgowa przez Internet” jest dostępna cały czas, kiedy trzeba wydrukować fakturę lub przejrzeć finanse firmy. To także dużo niższe koszta. Z oprogramowania inFakt można korzystać z komputera, a teraz także z iPhone’a. Program księgowy inFakt jest więc dostępny praktycznie zawsze.

Taka forma księgowości pozwala na to, by raz wprowadzone dane były zapamiętywane przez program i wykorzystywane w wypełnianiu dalszych dokumentów księgowych. Przedsiębiorca nie jest zdany sam na siebie. inFakt pozwala także na kontakt z księgowymi, za pomocą czatu lub telefonicznie. Profesjonaliści rozwieją wątpliwości dotyczące zarówno prowadzenia księgowości firmy, jak i obsługi oprogramowania inFakt.

Aby wykorzystać wszystkie możliwości inFakt, wystarczy się zarejestrować. Od razu na początku można wypełnić potrzebne dane do prowadzenia księgowości. W dogodnym dla siebie czasie można także uzupełnić bazę klientów firmy. Dane te także będzie można później wykorzystać dzięki jednemu kliknięciu. To samo dotyczy bazy produktów i usług. Raz wprowadzone faktury są przechowywane przez program i wyszukiwane w przeciągu sekund. Przechowywanie i bezpieczeństwo danych dotyczących firmy jest na najwyższym poziomie, zabezpieczenia są równie niezawodne jak w bankach internetowych, w których przecież bez obaw przechowujemy pieniądze.

Prezes Zarządu inFakt Sp. z o.o.

Pochodzący z Nowego Sącza, absolwent zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Pierwsze "przedsiębiorcze szlify" zdobywał już od liceum. Chce pomagać innym przedsiębiorcom, aby prowadzenie księgowości było proste i bezproblemowe. Jego pasją jest tworzenie wartościowej organizacji, rozwijanie siebie i innych. Mąż Moniki i dumny tata Oli i Jeremiasza.

Fakturowanie i księgowość w Twoim telefonie!

Wystawiaj faktury oraz prowadź księgowość prost z telefonu! Księgowość firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dowiedz się więcej

Pobierz z App StoreinFakt - fakturowanie i księgowość na iPhone

"Program zajmuje się w prosty i przyjazny sposób tą szarą i nudną stroną prowadzenia firmy"

Logo MyApple
Pobierz z Google playNowa aplikacja do fakturowania na Androida

"Aplikacja mobilna to naturalne uzupełnienie możliwości, które daje Program do Fakturowania inFakt"