Biuro Rachunkowe
w Zamościu

tel.: 523 047 193

info@infakt.pl

Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Zamościu – poznaj ofertę nowoczesnej księgowości w inFakcie. Porównaj nasze księgowe i wybierz tę, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej firmy. Pracuj z nią przez aplikację inFakt.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi w Zamościu

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Zamościu oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Zamościa dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Zamościa

Samodzielnie wybierzesz księgową, która poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Zamościu

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Zamościu

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android, Windows)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jakie są opcje biur rachunkowych
w Zamościu?

Umawianie terminu spotkania w biurze księgowym, dojazd, stanie w korkach itp. to codzienność niejednej firmy. Zobacz opis klasycznego biura rachunkowego i porównaj go z nowoczesną księgowością w inFakcie. Zobacz porównanie

Masz obowiązek prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów? Poznaj zasady

KPiR, PKPiR - podatkowa księga przychodów i rozchodów służy do ewidencjonowania operacji gospodarczych. Księgowość w oparciu o PKPiR jest bardzo popularna wśród polskich przedsiębiorców. Taki rodzaj ewidencji obowiązuje przy wyborze dwóch form opodatkowania: zasad ogólnych albo podatku liniowego.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy oraz doborze najlepszej formy rozliczenia. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

KPiR to uproszczona forma księgowości, z której nie każdy przedsiębiorca może skorzystać, dlatego aby móc prowadzić PKPiR trzeba posiadać status małego podatnika. Jeżeli zatem Twoje przychody w przyszłości przekroczą równowartość w złotych 1 200 000 euro (wliczając kwotę podatku VAT) to będziesz miał obowiązek przejścia na pełną księgowość, czyli rozpocząć prowadzenie ksiąg handlowych.

W przypadku, gdy zdecydujesz się powierzyć swoją księgowość biuru rachunkowemu powstaje obowiązek zawiadomienia urządu skarbowego poprzez aktualizację wniosku CEIDG-1 w terminie do 7 dni od podpisania umowy z biurem rachunkowym.

Podatkową książkę przychodów i rozchodów należy założyć na dzień rozpoczęcia działalności gospodarczej, oraz na dzień 1-go stycznia każdego kolejnego roku podatkowego, w którym kontynuowana jest działalność. Dwie nadrzędne zasady jakie obowiązują przy rozliczaniu się w oparciu o podatkową księgę przychodów i rozchodów to prowadzenie jej „rzetelnie” oraz w sposób „niewadliwy”.

Rzetelność oznacza dokonywanie zapisów, które będą odzwierciedleniem stanu rzeczywistego, a co za tym idzie umożliwią ustalenie prawidłowej podstawy opodatkowania. Wszystkie operacje gospodarcze mające wpływ na rozliczenia muszą być ujęte prawidłowo. Dopuszczona jest jednak pewna tolerancja w tym zakresie. Za rzetelną można bowiem uznać księgę, w której:

– niewpisane lub błędnie wpisane kwoty przychodu nie przekraczają 0,5% przychodu wykazanego w księdze za dany rok podatkowy lub do dnia, w którym organ przeprowadzający kontrolę stwierdził błędy;

– brakuje zapisów ze względu na nieszczęśliwy wypadek lub zdarzenie losowe, które uniemożliwiło przedsiębiorcy terminowe wpisy;

– błędy spowodowały podwyższenie kwoty opodatkowania, z wyjątkiem błędów polegających na pominięciu lub zaniżeniu wydatków związanych z zakupem towarów handlowych i materiałów oraz kosztów robocizny;

– zapisy zostały uzupełnione lub skorygowane przed rozpoczęciem kontroli skarbowej;

– błędne zapisy są skutkiem oczywistej pomyłki.

Niewadliwa księga to taka, która prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nie ma znaczenia czy brak zapisów, błędne wartości lub inne mankamenty w księdze są wynikiem przeoczenia, nieznajomości przepisów czy celowego działania. Jeżeli organ podatkowy uzna księgę za nierzetelną lub wadliwą nie będzie stanowiła ona dowodu w postępowaniu podatkowym lub kontrolnym.

Obowiązkowy okres przechowywania podatkowej księgi przychodów i rozchodów łącznie z dokumentami, które potwierdzają zasadność zapisów w księdze wynosi 5 lat.

Masz pytania dotyczące prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w rozliczeniu.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij