Bezpieczeństwo

Z inFaktem masz to jak w banku. Przekonaj się, jak chronimy dane naszych klientów.


Autoryzacja
Autoryzacja

Loguj się za pomocą danych biometrycznych, a ważne operacje zatwierdzaj kodami SMS.

Niezawodność
Niezawodność

Wykorzystujemy serwery najwyższej klasy dostawcy firmy Amazon Web Services, Inc.

Doświadczenie
Doświadczenie

Łączymy praktykę z latami zdobytego doświadczenia, aby zapewnić stabilność usług.

Rzetelność
Rzetelność

Jako jeden z nielicznych podmiotów w kraju posiadamy licencję Komisji Nadzoru Finansowego.


System szyfrowania informacji

Chronimy Twoje dane

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, informacje przekazywane w aplikacji są szyfrowane z zastosowaniem protokłu TLS z 256-bitowym kluczem szyfrującym – takich samych zabezpieczeń używają banki.

Stały nadzór

Opieka całą dobę

inFakt jest monitorowany nie tylko przez doświadczonych administratorów, ale także przez Amazon Web Services, a w razie jakichkolwiek problemów natychmiast reagujemy. Regularnie realizujemy również testy bezpieczeństwa, które są wykonywane przez firmy pentesterskie.

Zgłaszanie podatności

Program Bug Bounty

Działamy dla biznesu i wierzymy, że podstawą jest zaufanie Klientów do używanej przez nich technologii. W ramach programu Bug Bounty użytkownicy mogą zgłaszać do nas odnalezione podatności.

Bezpieczne dane

Kopie zapasowe

Wykonujemy regularne kopie zapasowe danych programu, które następnie są przechowywane na specjalnych serwerach typu klastrowego. Dzięki temu dane są bezpieczne, a szansa na ich utratę jest bardzo niska.

OTP oraz 2FA

Rzetelna autoryzacja

Nasi klienci mają możliwość wzmocnienia ochrony swoich kont poprzez logowanie dwuetapowe oraz hasła jednorazowe. Wykonanie akcji na koncie będzie wymagało autoryzacji ze strony użytkownika.

Jak jeszcze dbamy o dane w inFakcie?

Obejrzyj film z Sebastianem Bobrowskim, CTO inFaktu.


Najczęściej zadawane pytania

Weryfikacja dwuetapowa zwiększa bezpieczeństwo konta poprzez konieczność podania po haśle kodu z SMSa wysłanego automatycznie na Twój numer telefonu. Więcej informacji uzyskasz w artykule na stronach naszej pomocy.

Aby zgłosić błąd, zapoznaj się z naszym programem Bug Bounty. Po zgłoszeniu błędu, zespół inFaktu zweryfikuje podatność oraz wyśle informację zwrotną. Więcej informacji znajdziesz na stronie Bug Bounty

Jeżeli dostałeś taką wiadomość, to możesz nam go zgłosić na adres info@infakt.pl. Nie otwieraj załączników i nie podawaj swoich danych, jeżeli nie masz pewności, czy nadawca się nie podszywa.

inFakt gwarantuje Ci stały dostęp do aplikacji 24/7. Zadbamy również o to, aby współpraca z naszym księgowym przebiegała komfortowo i bezproblemowo. W każdej chwili możesz się do nas zgłosić i poprosić o pomoc pod numerem 22 307 19 18 – 6 dni w tygodniu od 7:00 do 22:00.