Wierzymy w to, co robimy
i kim jesteśmy

W inFakcie wartości mają dla nas kluczowe znaczenie. Poznaj je.

 

Adrian przy pracy

 

Konferencja EuRuKo w Budapeszcie

 

Review w biurze na ul. Szlak

 

Spotkanie KRUK na Zabłociu

 

Konferencja EuRuKo w Budapeszcie

 

Wigilia firmowa

 

Impreza integracyjna w Szczawnicy

 

Impreza z okazji 10 lecia inFaktu

 

Konferencja EuRuKo w Budapeszcie

Rozwijamy nasze talenty z pasją

Każdy z nas daje zespołowi coś niepowtarzalnego. Dzielimy się tym, staramy się to zauważać i wzajemnie zachęcać do odważnego stawiania kroków. Atmosfera uważności, koncentracji i wsparcia to klucz naszych sukcesów.

Tworzymy ścieżki rozwoju
Wykorzystujemy talenty
Cenimy wysoką kulturę pracy
Szkolimy się i rozwijamy
Dajemy sobie feedback

Jesteśmy odważni

Początki inFaktu to marzenie Sebastiana i Wiktora o założeniu wspólnego biznesu od zera. Nie boimy się wyzwań i zmian, stale doganiając ewoluującą rzeczywistość. Naszym celem od początku jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na rynku księgowości. Zdarza się, że podejmujemy ryzyko, ale jest to zawsze ryzyko świadome, wcześniej przemyślane. Mamy odwagę podejmować, ale też komunikować trudniejsze informacje, decyzje. Bardzo cenimy rozmowę. InFakt tworzymy my wszyscy. Działamy razem.

Lubimy pomagać

Od czasu powstania naszej firmy głównym wyznacznikiem działań była pomoc. Pomoc Klientom, ułatwianie prowadzenia firmy przedsiębiorcom, ale też pomoc sobie nawzajem, po koleżeńsku. Umiemy także poprosić o pomoc, każdy z nas zna się na czymś lepiej, przeszedł jakieś sytuacje i fajnie się tym podzielić. Wspólne działanie jest przyjemniejsze i przy okazji skuteczniejsze.

Rozwijamy siebie i innych

W inFakcie nie ma ludzi przypadkowych. Chcemy znać swoje imiona, pasje, talenty, marzenia. Tak samo ważne są dla nas spotkania projektowe jak i przy kawie lub na wspólnym obiedzie. Słuchamy się wzajemnie i rozwijamy potencjał, który w nas drzemie. Sami decydujemy, jak wygląda nasza indywidualna ścieżka rozwoju. Zależy nam, byś jak najszybciej poczuł się w pełni członkiem naszego zespołu. Razem z Instytutem Gallupa badamy 5 najsilniejszych cech każdego pracownika. Ważne są nie tylko wskaźniki.

Wierzymy w nasze możliwości

Lubimy wiedzieć, w jakim miejscu aktualnie jesteśmy. Nie tylko by zobaczyć, czy zrealizowaliśmy cel. Uważnie patrzymy również na ludzi obok nas, czy możemy sobie jakoś pomóc. Upraszczanie i realna pomoc przedsiębiorcom jest możliwa dzięki naszemu zaangażowaniu i mocnemu wsparciu przez technologię. Zawsze szukamy jak najlepszych i najprostszych rozwiązań.

Angażujemy się

W biurze wspólnie dbamy o komfort oraz atmosferę koncentracji i współpracy. Jeśli pracujesz zdalnie, możesz liczyć na pełne wsparcie innych, bo dobra komunikacja jest podstawą naszych działań. Multizadaniowość gwarantuje nam, że z żadnym projektem nigdy nie zostaniemy sami. Każdy z nas może mieć wpływ na to co robimy, jakie zmiany wprowadzimy, aby coś działało jeszcze lepiej, szybciej, prościej. To czym chcemy wyróżniać się na rynku to jakość oferowanych usług oraz pewność naszych użytkowników, że w każdej sytuacji mogą na nas liczyć.

Budujemy pozytywną atmosferę

Pasjonujemy się tym co robimy. Są różne chwile, czasami jest trudniej, bardziej wymagająco. Energię dają nam optymizm i otwartość oraz pozytywna atmosfera, którą tworzy każdy z nas. Żart czy po prostu zwykły uśmiech to duże rzeczy, które uprzyjemniają wspólną pracę. Wspólnie świętujemy nasze sukcesy zawodowe i osobiste. Doceniamy nawet te najmniejsze. W zespole ważny jest każdy i to, czym chce się z nami podzielić.


16
lat
Działamy od 2008 roku i wciąż się rozwijamy.
8
zespołów
A w nich 100 profesjonalistów w swoich obszarach.
507
książek
Do Twojego użytku w naszej firmowej bibliotece.