Zamknij

Menu

Poznaj 5 powodów
dla których warto
korzystać z mobilnej
księgowości inFakt

Dedykowana księgowa orazDostęp do aplikacji

Hand dashboard costs mobile

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Przesyłaj koszty
w innowacyjny sposób

Zapomnij o staniu w korkach zawożąc dokumenty do księgowej - wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Wystarczą tylko dwa kliknięcia! Dowiedz się więcej

Monitoruj na bieżąco
stan opłat Twojej firmy

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
w każdym momencie

Niezależnie gdzie jesteś, korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Księgowe zapewnią Ci wsparcie od poniedziałku do soboty od 7 do 22! Dowiedz się więcej

Wysyłaj dokumenty do
urzędu prosto z aplikacji

Zapomnij o staniu w kolejce na poczcie wysyłając deklaracje VAT i PIT do Urzędu Skarbowego. Teraz wszystkie deklaracje wyślesz prosto z programu do księgowości inFakt! Dowiedz się więcej

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

  • Pobierz z App StoreAplikacja do fakturowania i księgowości.
    Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
  • Pobierz z Google playAplikacja do fakturowania i księgowości.
    Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj faktury

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów - faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Przesylanie kosztow

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo - skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Oplaty firmowe

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline'a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Kontakt z ksiegowa

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta od poniedziałku do soboty w godzinach od 7 do 22.

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Wysyłanie dokumentów prosto z aplikacji

Wysyłaj deklaracje VAT-7 lub VAT-7K bezpośrednio z aplikacji inFakt do Twojego urzędu skarbowego. Wystarczy tylko jedno kliknięcie.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawianie faktur

W podobny sposób wysyłaj rozliczenia roczne PIT - kliknij Wyślij i PIT trafi do Twojego urzędu skarbowego, który wskazałeś w ustawieniach swojego konta w inFakt.

Za wysłane deklaracje otrzymasz Urzędowe Potwierdzenie Odbioru.

Zamknij