Polecaj usługi inFakt i zarabiaj pieniądze za polecenia

Polecając inFakt Ty zyskujesz pieniądze za każde polecenie naszej usługi a osoba, którą poleciłeś otrzymuje rabat nawet do 10% na pierwszą płatność za wybraną przez nią usługę inFakt!

Chcę polecać usługi inFakt

Polecasz raz, pieniądze otrzymujesz od nas co miesiąc!

Otrzymuj comiesięczny przypływ dodatkowej gotówki polecając produkty inFakt. Jeżeli polecona przez Ciebie osoba będzie opłacać co miesiąc wybraną usługę (np. Biuro Rachunkowe), na Twoje saldo comiesięcznie będą wpływać pieniądze! Mechanizm poleceń jest bardzo prosty.

Zobacz ile możesz zarobić

Poleconych użytkowników:

Twój zarobek z 43 poleceń: od 6192,00 PLN netto (144,00 PLN* x 43 poleceń = 6192,00 PLN) Co miesiąc otrzymasz: 169,00 PLN netto (10 poleceń x 16,90 PLN = 169,00 PLN)
Roczny zarobek z 10 poleceń: 2028,00 PLN netto (169,00 PLN x 12 miesięcy = 2028,00 PLN)
Docelowa kwota wynosić będzie 10% wartości zakupu
Wskazane przeliczenia zakładają przykładową cenę pakietu Indywidualnego wynosząca 169 PLN netto
* w przypadku promocyjnego abonamentu na pierwszy rok prowizja dla Ambasadora wynosi 72 PLN netto Docelowa kwota wynosić będzie 10% wartości zakupu
Wskazane przeliczenia zakładają przykładową cenę pakietu Indywidualnego wynosząca 169 PLN netto

Uwaga: Program Ambasador nie obowiązuje przy poleceniu pełnej księgowości dla spółek

Screen app mobile

Często zadawane pytania

Ile mogę na tym zarobić?

Rozwiń

Ambasador za skuteczne polecenie usługi inFakt otrzymuje wieczną prowizję. Za każdym razem kiedy polecony przez niego Klient dokona płatności, Ambasadorowi nalicza się prowizja.

Za zakupiony abonament Planu Podstawowego, Optymalneg i Premium Ambasador otrzymuje 10% wartości netto zakupionej usługi.

Programy dostępne są w rocznych abonamentach, Ambasador otrzymuje prowizje za każde przedłużenie programu.

W przypadku usługi Biuro Rachunkowe, Ambasador docelowo otrzyma 10% wartości netto zakupionej usługi.

Abonament usługi Biuro Rachunkowe opłacany jest w okresach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub rocznych. Ambasador otrzymuje prowizje za każdy opłacony miesiąc.

Jak mogę wypłacić zgromadzone środki?

Rozwiń

Ambasador w każdym momencie może wypłacić środki zgromadzone na swoim koncie. W tym celu należy przejść do zakładki Twoje saldo i wybrać opcję Wypłać pieniądze.

Należy potwierdzić rachunek bankowy, na który mają zostać przelane środki. Klikając przycisk Wystaw i wyślij fakturę automatycznie z Twojego konta inFakt zostanie wygenerowana faktura i wysłana do inFakt.

Kiedy użytkownik jest zaliczony do grona poleconych?

Rozwiń

Ważne jest, aby osoba, której polecasz usługi firmy inFakt zarejestrowała się z Twojego dedykowanego linku, wówczas zostanie zakwalifikowana do grona poleconych. W momencie kiedy dokona pierwszego zakupu dla Ciebie będą naliczane prowizje.