Historia zmian w aplikacji


maj 2023
Bezpieczeństwo
30 maja 2023

Udostępniliśmy nową funkcjonalność umożliwiającą logowanie dwuetapowe! Aby logować się w ten sposób, należy przejść do Ustawienia > Konto inFakt oraz włączyć weryfikację dwuetapową.

kwiecień 2023
Aplikacja
29 kwietnia 2023
Roczne rozliczenie składki zdrowotnej za 2022 rok jest już dostępne w inFakcie. Użytkownicy mają możliwość pobrania deklaracji DRA za kwiecień 2023 r. uwzględniającej roczne rozliczenie.
Aplikacja
18 kwietnia 2023
Dbamy o bezpieczeństwo kont klientów. W Aplikacji zapisywane są zdarzenia i akcje dotyczące współpracowników i zewnętrznych księgowych. Klienci inFaktu mają dostęp do szczegółowych danych m.in. o logowaniach, zmianach w prawach dostępu, podłączeniach i odłączeniach zewnętrznych księgowych. Aby się z nimi zapoznać, wejdź w Ustawienia → Historia aktywności.
Aplikacja
5 kwietnia 2023
Nowości w Ustawieniach! Wprowadziliśmy możliwość testowania nowego formularza wystawiania faktury oraz nowy wygląd zakładki Przychody. Nowe widoki można włączyć w Ustawieniach -> Inne opcje -> Aplikacja.
Aplikacja
3 kwietnia 2023
Udostępniliśmy przegląd Rachunku Zysków i Strat oraz Bilansu klientom, którzy prowadzą spółki z o.o. i korzystają z Pełnej Księgowości w inFakcie.
API
3 kwietnia 2023
Uruchomiliśmy Sandbox API. dzięki czemu programiści mogą przetestować integrację z API inFakt w bezpiecznym środowisku, bezpłatnie i bez ryzyka wprowadzenia błędów na prawdziwych profilach firmowych. O tym jak korzystać z tego narzędzia przeczytasz w dokumentacji pod tym https://docs.infakt.pl/#sandbox.
marzec 2023
API
21 marca 2023

Uruchomiliśmy odświeżoną dokumentację API inFakt pod adresem https://docs.infakt.pl/. Od poprzedniej wyróżnia się lepszą czytelnością, większą ilością przykładów w różnych językach programowania oraz gotowym zestawem narzędzi ułatwiających testowanie i integrację. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją.

Aplikacja
9 marca 2023
Na Pulpicie finansowym umożliwiliśmy zaprezentowanie statystyk za ostatnie 12 miesięcy oprócz możliwości prezentowania danych za dany rok.
styczeń 2023
Podatki
14 stycznia 2023

Klienci inFaktu mają możliwość wysłania zeznania rocznego PIT za 2022 rok z aplikacji bezpośrednio do Urzędu Skarbowego bez uzupełniania danych podatkowych. Umożliwiliśmy również zamówienie rozliczenia PIT u księgowego inFaktu.