Zakładanie firmy
bez wychodzenia
z domu na terenie
całej Polski

Minimum formalności orazosobista księgowa

Zamów rozmowę Dalej

Zobacz jak wygląda zakładnie firmy z inFaktem

Zacznij od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Skontaktuje się z Tobą jeden z naszych Księgowych, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, założy Twoją firmę, a potem poprowadzi jej księgowość. Razem z osobistym Księgowym otrzymasz aplikację do wystawiania faktur, monitorowania księgowości i opłacania podatków.

Natalia Król opowiada o tym,
jak założyć firmę z inFakt

Ponad 4000 przedsiębiorców założyło za darmo firmę z inFaktem

Chcesz założyć firmę? Każda firma musi prowadzić księgowość. Wybierz nowoczesną księgowość w inFakcie: zoptymalizujesz jej koszty i wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach. Twoja osobista księgowa w krótkim czasie skontaktuje się z Tobą – i będziesz miał firmę!

Poznaj 4 powody, dlaczego warto założyć firmę z inFaktem.

Wyspecjalizowana księgowa
zakładająca firmy

Osobista księgowa specjalizująca się w zakładaniu firm wesprze Twój nowy biznes od początku. Jeśli będziesz zadowolony z jej pracy, będzie nadal obsługiwać Twoją działalność. Księgowa wypełni wszystkie dokumenty oraz złoży je w urzędach. Dowiedz się więcej

Sprawdzona księgowa
z opiniami

Zakładając firmę z inFaktem oszczędzasz czas na formalnościach i jednocześnie na szukaniu księgowej. Księgowa, która założy Ci firmę, staje się Twoją osobistą księgową, jeśli tylko będziesz zadowolony z jej pracy. Ty decydujesz o zakresie obsługi i cenie. Dowiedz się więcej

Aplikacja www oraz mobile
do faktur i księgowości

Aplikacja inFakt ułatwi Ci wystawianie i wysyłanie faktur, a Twoim kontrahentom ich opłacanie paroma kliknięciami. Koszty do zaksięgowania dodasz robiąc im zdjęcia. Stan finansowy swojej firmy widzisz na bieżąco gdziekolwiek jesteś. Należne składki i podatki opłacasz wprost z aplikacji. Zyskujesz prosty dostęp do finansowania. Aplikację masz w cenie obsługi księgowej. Dowiedz się więcej

Wykorzystanie
należnych ulg

Zakładając firmę z inFaktem masz gwarancję, że skorzystasz ze wszystkich należnych Ci ulg i nie przeoczysz żadnej okazji do tego, by mieć jak najlepszy start. Skorzystaj z programu Ulga Na Start i uzyskaj zwolnienie z opłacania składek społecznych przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia firmy.

Media o nas

Zamów
założenie firmy

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę

Moc hasła:

Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Administratorem danych osobowych jest spółka Infakt Sp. z o.o. Więcej Powierzone dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi dostępu do aplikacji Infakt, oraz prowadzonej z wykorzystaniem w/w aplikacji obsługi księgowej (w przypadku korzystania z w/w usługi). Ponadto, dane przetwarzane będą w celu informowania o działaniu w/w aplikacji, w tym przesyłania komunikatów generowanych w ramach jej funkcjonalności.

People mobile

Księgowa specjalizująca się w zakładaniu firm

Księgowa w Twoim imieniu przygotuje wszystkie dokumenty niezbędne do założenia nowej działalności gospodarczej.


7 kroków do założenia firmy

 • Zamawiasz rozmowę z księgową
  Wypełniasz formularz znajdujący się na końcu poprzedniej strony.
 • Rozmawiasz z księgową
  Podczas rozmowy księgowa zada kilka pytań, które pomogą Ci podjąć optymalną decyzję o sposobie rozliczania działalności oraz opowie więcej o zakładaniu firmy i obsłudze księgowej.
 • Przygotowanie kompletu dokumentów
  Księgowa przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty do założenia firmy dla Twojego urzędu miasta lub gminy, Urzędu Skarbowego i ZUS-u.
 • Wysłanie dokumentów do weryfikacji
  Po przygotowaniu kompletu dokumentów otrzymasz je na swój email do przejrzenia i akceptacji.
 • Podpisanie dokumentów
  Na wybrany przez Ciebie adres przyjedzie kurier z dokumentami, byś mógł je podpisać. Ten krok może być zastąpiony przez podpis elektroniczny lub profilem zaufanym ePUAP.
 • Złożenie dokumentów w urzędach
  Księgowa składa podpisane dokumenty w odpowiednich urzędach.
 • Masz nową firmę
  Otrzymujesz natychmiast informację, że możesz już jako firma zawierać umowy i wystawiać faktury. Faktury bezbłędnie wystawisz przez aplikację inFakt.

Nowoczesna obsługa księgowa

Darmowe założenie firmy z inFaktem otwiera dostęp do obsługi księgowej przez jedną ze sprawdzonych księgowych inFaktu.

Współpraca z księgową przez www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj faktury

Osobista księgowa przeszła dwuetapową weryfikację merytoryczną w inFakcie, ma stały dostęp do najbardziej aktualnych omówień zmian w prawie podatkowym, a jej klienci wystawiają jej regularnie opinie, które są jawne. Znasz jej numer telefonu i adres e-mail. Będzie reprezentowała Cię przed urzędami miast i gmin, urzędami skarbowymi i ZUS-em.

Firmy z całej Polski wybierają obsługę księgową przez księgowe inFaktu i poprzez naszą aplikację. Współpracujemy z urzędami skarbowymi i ZUS-em we wszystkich miastach Polski. Obsługa księgowa jest już dostępna od 99 zł netto za miesiąc. Szczegóły omówisz z księgową.

Nowoczesna aplikacja www oraz mobile

Wybierając księgowość w inFakcie zoptymalizujesz jej koszty finansowe i poświęcany na nią czas.

Oplaty firmowe

Twoim jedynym zadaniem będzie wrzucanie na bieżąco do aplikacji kosztów w formie elektronicznej lub robiąc zdjęcia papierowym fakturom. To jednocześnie bezpieczny sposób na ich przechowywanie, do czego jesteś zobowiązany przez 5 lat. O resztę księgowości zadba Twoja osobista księgowa.

Do wszystkich swoich dokumentów księgowych masz dostęp w aplikacji. Za jej pomocą sprawdzisz także wysokość wyliczonych przez księgową podatków czy składek ZUS i od razu możesz je opłacić, bez przepisywania danych. Aplikacja ułatwia też dostęp do finansowania świadczonego przez partnerów inFaktu. Sukcesywnie dodajemy kolejne udogodnienia, by przedsiębiorca wszystko, co związane z finansami firmy, miał pod ręką w jednym miejscu.

Załóż firmę z inFakt

Pakiet: założenie firmy 0 zł + Księgowa + Program do faktur