Biuro Rachunkowe
w Tomaszowie Mazowieckim

tel.: 42 881 34 39

info@infakt.pl 

inFakt to nowoczesna księgowość w Twojej firmie. Nad finansami i bezpieczeństwem Twojej firmy czuwa osobisty księgowy, którego wybierasz samodzielnie. Otrzymujesz za darmo aplikację do wymiany dokumentów i fakturowania. Poznaj opinie naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Tomaszowie

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Tomaszowie Mazowieckim plus darmowa aplikacja mobile i www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Tomaszowa Mazowieckiego dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Tomaszowa Mazowieckiego

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Tomaszowie Mazowieckim

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Tomaszowie Mazowieckim

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki masz wybór biur rachunkowych
w Tomaszowie Mazowieckim?

Jest wiele biur godnych zaufania, które od wielu lat obsługują stałych klientów. Może co miesiąc będziesz musiał odwozić dokumenty rezygnując w tym czasie z pracy. Do kompletu dokumentacji księgowej zamkniętej w segregatorach nie będziesz miał na bieżąco dostępu, na pewno nie po 18:00 i w weekendy.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Wprowadzasz środek trwały do majątku firmowego i nie wiesz jaką metodę amortyzacji wybrać?

Środki trwałe, które użytkujemy w działalności wraz z biegiem czasu podlegają amortyzacji z uwagi na zużycie fizyczne, a co za tym idzie utratę pierwotnej wartości. Odpisy amortyzacyjne polegają na ujęciu składników majątku w kosztach podatkowych. W zależności od zastosowanej metody amortyzacji koszty uzyskania przychodów zostają zwiększone w bieżącym okresie rozliczeniowym lub stopniowo.

Księgowi inFaktu służą pomocą w dobraniu najkorzystniejszej dla Ciebie metody i stawki amortyzacji. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Amortyzacja środka trwałego

Amortyzacja liniowa opiera się na założeniu, że środek trwały zużywa się równomiernie w ciągu całego okresu użytkowania. Oznacza to, że wartość kolejnych odpisów amortyzacyjnych jest równa. Pierwszy odpis ujęty jest w PKPiR w miesiącu następującym po miesiącu przyjęcia do użytkowania środka trwałego.

Podatnicy mogą bez przeszkód i ograniczeń obniżać podane w wykazie stawki. Jest jeden warunek – zmiany stawki amortyzacyjnej dokonuje się począwszy od miesiąca, w którym środek został wprowadzony do ewidencji, albo od pierwszego miesiąca każdego następnego roku podatkowego.

Przepisy dopuszczają również zastosowanie podwyższonej stawki, ale tylko w szczególnych przypadkach. Jest to możliwe, gdy składnik majątku był używany przez poprzedniego właściciela przez co najmniej 6 miesięcy.

Jednorazowej amortyzacji można dokonać zawsze wtedy, gdy wartość początkowa środka trwałego nie przekracza 3500 zł. Nie obowiązują żadne dodatkowe warunki. W przypadku, gdy ta wartość jest wyższa przepisy dopuszczają zastosowanie jednorazowej amortyzacji, jeżeli przedsiębiorca posiada status małego podatnika. Oznacza to, że jego przychody brutto w poprzednim roku nie przekroczyły równowartości w złotych 1 200 000 euro. Uprzywilejowana w tej kwestii jest również każda osoba, która założyła firmę w bieżącym roku podatkowym.

Nie każdy składnik majątku przekraczający wartość 3 500 zł możemy w ten sposób zamortyzować – tylko środki trwałe zaliczane do grup 3-8 KŚT, z wyłączeniem samochodów osobowych. W ciągu roku można jednorazowo zamortyzować wiele środków trwałych. Istotne jest by suma takich jednorazowych odpisów nie byłą większa niż równowartość w złotych 50 000 euro.

Masz wątpliwości jaką metodę amortyzacji wybrać? Zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy różnice w poszczególnych metodach amortyzacji.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij