Biuro Rachunkowe
w Rzeszowie

tel.: 718 811 033

biuro.rzeszow@infakt.pl 

Rozglądasz się za biurem rachunkowym w Rzeszowie? Przyjrzyj się bliżej ofercie inFaktu. Samodzielnie wybierasz księgową, dostajesz w cenie aplikację do monitorowania finansów, współpracy z księgową i fakturowania. Sprawdź opinie o księgowych i o nas.

inFakt Rzeszów
Wybierz księgowego dla siebie Sprawdź

Sprawdź nasze usługi
w Rzeszowie

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Rzeszowie plus darmowa aplikacja mobile oraz www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Rzeszowa dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Rzeszowa

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Rzeszowie

Rzeszów to czasami zakorkowane miasto. Zapomnij o staniu w korkach zawożąc dokumenty do swojej księgowej – wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Rzeszowie

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Niezależnie w jakiej dzielnicy prowadzisz firmę, korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jakie są opcje biur rachunkowych
w Rzeszowie?

Co miesiąc poświęcasz czas i ponosisz koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury. Co więcej, nie masz ciągłego dostępu do kompletu własnej dokumentacji księgowej.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Kasa fiskalna w firmie? Sprawdź, jakie obowiązki wiążą się z jej posiadaniem i jak rozliczać transakcje.

Przedsiębiorcy, którzy dokonują sprzedaży na rzecz osób fizycznych oraz rolników ryczałtowych z reguły mają obowiązek instalacji kasy rejestrującej, powszechnie określanej jako kasa fiskalna. Jeszcze przed zakupem kasy warto szczegółowo zapoznać się z formalnościami, jakich należy dopełnić. Niedotrzymanie terminów, oraz błędy w ewidencjonowaniu mogą być przyczyną wielu sankcji finansowych.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy oraz służy wsparciem przy rozliczaniu transakcji z kasa fiskalną. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Kasa fiskalna – obowiązki z nią związane

Jeżeli dokumentujesz sprzedaż na kasie fiskalnej to bardzo ważne jest by wydawać paragon, co zawsze musi nastąpić w chwili otrzymania należności. Sytuacja, w której paragon nie zostanie przekazany klientowi nie może mieć miejsca ponieważ zarówno niewydanie paragonu jak i niezarejestrowanie transakcji jest karane.

Pamiętaj również o drukowaniu raportu dobowego po każdym zakończonym dniu sprzedaży. Najpóźniej musisz to zrobić następnego dnia, jednakże przed rozpoczęciem w tym dniu sprzedaży. Z kolei po zakończeniu miesiąca konieczne będzie wydrukowanie raportu miesięcznego. Wszystkie te dokumenty masz obowiązek przechowywać w dokumentacji księgowej, natomiast ich ujęcia w PKPiR dokonujesz według własnych preferencji – codziennie lub raz w miesiącu. Możesz wykazywać przychód w PKPiR na koniec każdego dnia sprzedaży na podstawie raportu dobowego albo na koniec miesiąca księgować raport miesięczny.

Wydrukowane raporty fiskalne trzeba przechowywać przez pięć lat licząc od zakończenie roku podatkowego, w którym rozliczony został podatek. Kopie paragonów natomiast wystarczy przechowywać przez dwa lata licząc od zakończenia roku, w którym zostały wydane.

Przedsiębiorca zobowiązany jest także do wystawienia faktury, nawet jeżeli transakcja jest już udokumentowana na podstawie paragonu. Wystarczy, że klient poprosi o fakturę w terminie do trzech miesięcy po zakończeniu miesiąca, w którym wykonana została usługa, dostarczono towar albo otrzymano zapłatę. Przy księgowaniu trzeba zachować wówczas szczególną ostrożność. Transakcja potwierdzona jest bowiem paragonem i fakturą, dlatego nie wykazujemy już przychodu na podstawie faktury.

W przypadku pytań dotyczących używania kasy fiskalnej w firmie zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij