Biuro rachunkowe przez Internet

Każdy rodzaj działalności gospodarczej wymaga zorganizowania obsługi księgowej. Przedsiębiorcy mają wybór pomiędzy samodzielnym prowadzeniem księgowości lub skorzystaniem z usług biura rachunkowego. Coraz częściej jednak decydują się na wybór tej drugiej opcji. Z czym wiąże się biuro rachunkowe przez Internet?


KSIĘGOWI DBAJĄ O TWOJE ROZLICZENIA


Przedsiębiorcy, którzy samodzielnie prowadzą księgowość doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że niekiedy wymaga to poświęcenia sporej ilości czasu obowiązkom z tym związanym. Tym więcej, im w miarę rozwoju działalności zwiększa się liczba firmowych dokumentów i wykonywanych transakcji.

Takimi kwestiami nie trzeba się przejmować, jeśli o rozliczenia dba biuro rachunkowe przez Internet.  Zespół profesjonalnych księgowych zajmuje się m.in. o kwestiami związanymi z:

 • księgowaniem kosztów,
 • poprawnością rozliczeń,
 • generowaniem i składaniem deklaracji,
 • wysokością składek ZUS,
 • właściwymi zapisami w KPiR.

Przedsiębiorca może w dowolnym momencie sprawdzać działania księgowych, mając stały dostęp do programu online.

Zleć księgowość swojej firmy

Przetestuj za darmo aplikację inFakt.

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

KORZYŚCI INTERNETOWEGO BIURA RACHUNKOWEGO


Właściciel firmy decydujący się na skorzystanie z usług biura rachunkowego przez Internet ma z tego tytułu wiele korzyści.

Przede wszystkim takie rozwiązanie umożliwia przedsiębiorcy dostęp do dokumentacji firmowej i danych księgowych o dowolnej porze i w dowolnym miejscu z połączeniem do sieci. W tej opcji zawarta jest również profesjonalna pomoc wykwalifikowanych księgowych, którzy udzielają pomocy i fachowych porad drogą telefoniczną lub internetową.

INTERNETOWE BIURO RACHUNKOWE GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA DANYCH


Wariant prowadzenia księgowości online ma również inne zalety. Jedną z podstawowych jest bezpieczeństwo przechowywania danych, jako że dostęp do serwisu jest chroniony za pomocą hasła. Dodatkowo internetowe biuro rachunkowe przez pryzmat bieżącej archiwizacji zasobów zapewnia trwałość zapisu danych księgowych.

W przypadku skorzystania z usług księgowości internetowej klient nie ponosi ryzyka związanego chociażby z chorobą pracownika. W związku z tym ma pewność ciągłości w obsłudze księgowej.


BIURO RACHUNKOWE PRZEZ INTERNET? TYLKO INFAKT


Każdy przedsiębiorca, który szuka odpowiedniego biura rachunkowego powinien przyjrzeć się ofercie inFakt.pl. Jeśli zdecydujesz się na wybór Księgowości w Ogólnopolskim Biurze Rachunkowym to nasi specjaliści przejmują odpowiedzialność za Twoje rozliczenia: zaksięgują koszty, złożą deklaracje podatkowe, sporządzą dokumentację, będą reprezentowali Cię przed urzędem skarbowym i ZUS-em.

Zapewniamy Ci pełen komfort – skupiasz się na biznesie, a nie na formalnościach. Korzystając z księgowości w inFakcie masz dedykowaną osobę (księgową lub księgowego), która zajmuje się sprawami Twojej firmy.

Księgowość w Biurze Rachunkowym inFakt daje Ci stały dostęp do programu księgowego. Wśród jego plusów należy wymienić m.in.:

 • intuicyjny charakter,
 • możliwość bieżącego pozyskiwania danych podatkowych,
 • całodzienny dostęp do aplikacji w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu,
 • fachową pomoc wyspecjalizowanych księgowych,
 • wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych.

inFakt nie wymaga instalacji oprogramowania ani czasochłonnej konfiguracji. Aktualizacja aplikacji na bieżąco dostosowuje parametry i ustawienia operacji księgowych zgodnie ze zmianami w przepisach prawnych. Dodatkowo, w sytuacji przerwania połączenia internetowego wprowadzone dane nie zostają utracone.

Biuro rachunkowe przez Internet? Przetestuj nas! Wybierz Księgowość w inFakt, a będziemy Cię obsługiwali przez 60 dni za darmo. W tym czasie możesz w każdej chwili zrezygnować z usługi – bez żadnych konsekwencji.

Prezes Zarządu inFakt Sp. z o.o.

Pochodzący z Nowego Sącza, absolwent zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Pierwsze "przedsiębiorcze szlify" zdobywał już od liceum. Chce pomagać innym przedsiębiorcom, aby prowadzenie księgowości było proste i bezproblemowe. Jego pasją jest tworzenie wartościowej organizacji, rozwijanie siebie i innych. Mąż Moniki i dumny tata Oli i Jeremiasza.

Fakturowanie i księgowość w Twoim telefonie!

Wystawiaj faktury oraz prowadź księgowość prost z telefonu! Księgowość firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dowiedz się więcej

Pobierz z App StoreinFakt - fakturowanie i księgowość na iPhone

"Program zajmuje się w prosty i przyjazny sposób tą szarą i nudną stroną prowadzenia firmy"

Logo MyApple
Pobierz z Google playNowa aplikacja do fakturowania na Androida

"Aplikacja mobilna to naturalne uzupełnienie możliwości, które daje Program do Fakturowania inFakt"