Księgowi inFakt – zespół księgowych i dostęp do aplikacji online

Chcesz maksymalnie skupić się na rozwoju swojego biznesu i księgowość oddać w ręce sprawdzonych księgowych lub biura rachunkowego – zachęcamy do zapoznania się z Księgowymi inFaktu. Przekaż wszystkie formalności wybranej przez siebie księgowej i korzystaj z zalet aplikacji inFakt. 

Osobista księgowa lub księgowy

Każdy klient wybierający księgowość w inFakcie jest obsługiwany przez osobistą księgową lub księgowego. W dodatku, sam decyduje, która osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie rozliczeń jego firmy – w trakcie zamówienia online, przedsiębiorca wybiera specjalizację księgowej lub księgowego.

Dedykowany księgowy

Wskazana osoba rozlicza działalność przedsiębiorcy – sprawdza i księguje koszty, składa za klienta deklaracje VAT, reprezentuje przed urzędami, pomaga merytorycznie. Klient posiada bezpośredni numer telefonu i adresu e-mail do swojej księgowej lub księgowego.

Aplikacja ułatwiająca prowadzenie firmy

Wybierając księgowego w inFakcie uzyskujesz również dostęp do konta w aplikacji inFakt, bez dodatkowych opłat. Dostęp do aplikacji zawiera się w cenie obsługi księgowej. Aplikacja inFakt ułatwi Tobie:

  • Obieg dokumentów między firmą a księgowym.
  • Wystawianie i wysyłanie faktur, które odbiorca może od razu opłacić kliknięciem.
  • Archiwizację i przeszukiwanie całej dokumentacji księgowej.
  • Monitorowanie stanu finansów i spraw podatkowo-księgowych.
  • Terminowe opłacanie ZUS i US, bez przepisywania danych.
  • Dostęp do finansowania.

Aplikacja ułatwiająca prowadzenie firmy

Za pomocą aplikacji mobilnych na iPhone’a oraz Android, klient ma możliwość szybkiego przesyłania zdjęć kosztów do swojej księgowej lub księgowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym poście na blogu inFaktu.

Chcesz mieć solidną i sprawdzoną księgowość?

Sprawdź, jak łatwo wystawisz e-fakturę

Masz pytania do artykułu? Odpowiemy w komentarzu.