Chcesz maksymalnie skupić się na rozwoju swojego biznesu i księgowość oddać w ręce profesjonalistów – zachęcamy do poznania Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt. Przekaż wszystkie formalności wybranej przez siebie księgowej i korzystaj z zalet aplikacji www oraz mobile. Przez 60 dni możesz przetestować usługę za darmo.

Osobista księgowa lub księgowy

Każdy klient Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego jest obsługiwany przez dedykowaną księgową lub księgowego. W dodatku, sam decyduje, która osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie rozliczeń jego firmy – w trakcie zamówienia online, przedsiębiorca wybiera specjalizację księgowej lub księgowego.

Dedykowany księgowy

Wskazana osoba rozlicza działalność przedsiębiorcy – sprawdza i księguje koszty, składa za klienta deklaracje VAT, reprezentuje przed urzędami, pomaga merytorycznie. Klient posiada bezpośredni numer telefonu i adresu e-mail do swojej księgowej lub księgowego.

Dostęp do aplikacji online i dokumentów 24h

Po wybraniu usługi Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe, klient uzyskuje również dostęp do swojego konta w aplikacji inFakt.pl. Dzięki niej może m. in.:

  • Wystawiać i przeglądać faktury.
  • Odszukać wszystkie skany dokumentów.
  • Monitorować stan finansów i spraw podatkowo-księgowych.

Za pomocą aplikacji mobilnych na iPhone’a oraz Android, klient ma możliwość szybkiego przesyłania zdjęć kosztów do swojej księgowej lub księgowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym poście na blogu inFaktu.