Biuro Rachunkowe
w Kołobrzegu

tel.: 618 801 295

info@infakt.pl 

Nowoczesna księgowość bez wizyty w urzędach, z wsparciem dedykowanego księgowego. Poznaj opinie o inFakcie.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Kołobrzegu

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Kołobrzegu plus darmowa aplikacja mobile i www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Kołobrzegu dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowego
z Kołobrzegu

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Kołobrzegu

Kołobrzeg to zakorkowane miasto. Zapomnij o staniu w korkach zawożąc dokumenty do swojej księgowej – wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Kołobrzegu

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Niezależnie gdzie jesteś, korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jakie możesz mieć typy biur rachunkowych
w Kołobrzegu?

Oczywiście w Kołobrzegu jest wielu dobrych księgowych, ale i tak będziesz musiał do nich dojeżdżać przebijając się przez miejskie korki. Co miesiąc tracisz czas i ponosisz koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury. Co więcej, nie masz ciągłego dostępu do nich i w razie potrzeby jesteś zdany na łaskę swojego księgowego.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Kiedy nie musisz opłacać podatku dochodowego? To musisz wiedzieć

Każdy przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą ma obowiązek opłacać podatek dochodowy. Zaliczkę należy rozliczać miesięcznie lub kwartalnie do 20-ego dnia kolejnego miesiąca po zakończonym okresie rozliczeniowym.

Zastanawiasz się czy musisz opłacać zaliczki na podatek dochodowy? Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Kiedy nie musisz opłacać podatku dochodowego

W 2018r. wprowadzone zmiany w ustawie o PIT (art. 44 ust. 15 ustawy o PIT) dają możliwość skorzystania z nowej formy rozliczania zaliczki na podatek dochodowy. Przedsiębiorcy rozliczający się na zasadach ogólnych lub podatku liniowym, nie muszą opłacać zaliczki na podatek dochodowy, jeśli podatek należny nie przekracza 1000 zł. (dowiedz się więcej). Oczywiście podatek należny od dochodu osiągniętego od początku roku pomniejszamy o sumę zaliczek wpłaconych od początku roku.

Przykładowo: Przedsiębiorca w styczniu miał do zapłaty podatek należny na kwotę 500 zł, w lutym 400 i w marcu 600 zł. Rozlicza się z podatku dochodowego miesięcznie. Nie opłacał od początku roku w ogóle podatku należnego. Oznacza to, że do 20 kwietnia do zapłaty podatku należnego pomniejszonego o wpłaty od początku roku (0 zł) będzie 1500 zł i przedsiębiorca wpłaca całą kwotę.

Z takiej możliwości nie mogą skorzystać przedsiębiorcy rozliczający się na ryczałcie lub na zasadzie zaliczek uproszczonych. Nie potrzebne jest tutaj żadne oświadczenie przedsiębiorcy, że opłacać zaliczki będzie dopiero po przekroczeniu kwoty należnej 1000 zł. Odroczenie wpłaty zaliczek nie oznacza, że przedsiębiorca w ogóle nie zapłaci zaliczek na podatek dochodowy. Zgodnie z ustawą o PIT przedsiębiorcy mają obowiązek opłaty zaliczek w rozliczeniu rocznym, stąd nie wpłacając zaliczek w ciągu roku, może okazać się, że w zeznaniu rocznym pojawi się podatek do zapłaty.

Jeśli masz pytania odnośnie zaliczek na podatek dochodowy, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się na nie odpowiedzieć i wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij