Biuro Rachunkowe
w Gdańsku

tel.: 58 319 10 83

info@infakt.pl 

Potrzebujesz biura rachunkowego dopasowanego do Twojej firmy? Zapraszamy do inFaktu. Wybierz osobistego Księgowego i korzystaj z aplikacji do fakturowania. Poznaj opinie naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego z Gdańska Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Gdańsku

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Gdańsku oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Gdańska dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowych
z Gdańska

Dostaniesz realną księgową lub księgowego, która poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Gdańsku

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Gdańsku

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki jest wybór biur rachunkowych
w Gdańsku?

Oczywiście w Gdańsku jest wielu dobrych księgowych. Prawdopodobnie będziesz musiał do nich dojeżdżać przebijając się przez miejskie korki. Co miesiąc stracisz czas i poniesiesz koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury. Kompletu dokumentacji księgowej nie będziesz miał pod ręką.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Prowadzisz działalność gospodarczą? Sprawdź czy masz obowiązek składania JPK_VAT.

Jedną ze struktur pliku JPK jest JPK_VAT, czyli rejestr sprzedaży i rejestr zakupów jednostki za dany okres przesyłany w formie elektronicznej do Ministerstwa Finansów. Obowiązek przesyłania pliku JPK wprowadzono od 2016 roku, w pierwszej kolejności nałożono go na dużych przedsiębiorców, w kolejnym roku do grupy podmiotów wysyłających plik kontrolny dołączyli mali oraz średni przedsiębiorcy, aż wreszcie od 2018 roku również mikroprzedsiębiorcy przesyłają JPK.

Ważną informacją jest to, że brak sprzedaży i brak zakupów w danym miesiącu nie zwalnia podatnika ze składania zerowych deklaracji VAT oraz zerowego pliku JPK_VAT. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Plik JPK_VAT

Każdy przedsiębiorca, który jest zarejestrowany jako czynny podatnik VAT, ma obowiązek przesyłania co miesiąc w formie elektronicznej pliku JPK_VAT. Co ważne, dotyczy to również podatników rozliczających się kwartalnie z podatku VAT.

Podmioty, które korzystają ze zwolnienia VAT na podstawie art 43 ust. 1 lub na podstawie art. 113 ust. 1 lub 9 nie mają obowiązku prowadzenia rejestrów VAT a co za tym idzie nie muszą składać pliku JPK. Z obowiązku tego są również zwolnieni przedsiębiorcy którzy zawiesili swoją działalność a w okresie jej zawieszenia nie dokonują żadnych zapisów w ewidencji VAT. Zwolnienie dotyczy pełnych okresów zawieszenia, w przypadku, gdy działalność zostanie zawieszona lub odwieszona w trakcie miesiąca, podatnik powinien złożyć deklarację oraz JPK.

Plik ten należy złożyć bez wezwania w terminie do 25 dnia miesiąca następującego po miesiącu za który jest składany. Na dzień dzisiejszy wysyłka pliku JPK jest możliwa za pomocą kwoty przychodu, podpisu kwalifikowanego lub poprzez EPUAP. Dokumentem potwierdzającym wysyłkę pliku jest Urzędowe Poświadczenie odbioru (UPO). W usłudze Biura Rachunkowego nie musisz się niczym martwić- wysyłki pliku JPK dokona za Ciebie Twój dedykowany księgowy.

Za niezłożenie pliku JPK grozi kara grzywny w wysokości od 10 do nawet 720 stawek dziennych. Minimalna stawka dzienna w 2018 roku wynosi od 70 do 28 000 zł. Kara ustalana jest indywidualnie w zależności od dochodów przedsiębiorcy, jego sytuacji majątkowej czy rodzinnej.

Jeżeli masz pytania dotyczące JPK_VAT lub innych struktur JPK zapraszamy do kontaktu.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij