Księgowość internetowa z inFaktem – dla kogo?

Rozpoczynając działalność gospodarczą stajesz przed wyborem odpowiedniej księgowej. Jeśli zastanawiasz się czy lepiej nawiązać współpracę z tradycyjnym biurem rachunkowym lub niezależną księgową czy może z księgowymi z inFaktu – ten tekst jest dla Ciebie. Opowiemy, dlaczego wysyłanie czy dowożenie papierowych dokumentów jest passé.

Czy większość spraw firmowych załatwiasz przez Internet?

Jeżeli kontaktujesz się z klientami przede wszystkim za pośrednictwem poczty elektronicznej, a wszelkie płatności regulujesz korzystając z bankowości internetowej – wybór księgowości internetowej wydaje się oczywisty. Rozliczenia księgowe to po prostu kolejna sprawa, którą załatwisz nie ruszając się sprzed komputera.

Nie wychodząc z firmy będziesz mieć wgląd w całą swoją księgowość oraz możliwość pobrania potrzebnego w danym momencie dokumentu. Wszystkimi rozliczeniami zajmie się dedykowana księgowo, do której dokumenty kosztowe będziesz mógł wysłać za pośrednictwem aplikacji online!

Czy chciałbyś mieć więcej czasu na prowadzenie firmy?

Własna działalność to nie praca na etacie, którą ograniczają spędzone w firmie godziny.  Często marzymy o tym, żeby rozciągnąć dobę, bo nie możemy zdążyć ze wszystkimi sprawami do załatwienia. Nowoczesna księgowość internetowa pozwala sprawy księgowe załatwić najszybciej jak to możliwe. Dane dotyczące klientów i transakcji wpisujemy do systemu tylko raz.

Księgowość online dla młodych firm

Aplikacja zapamiętuje potrzebne informacje, resztę czynności wykonuje automatycznie – numeracją dokumentów, odnalezieniem produktu czy kontrahenta przy wystawianiu faktury.  Ponadto dedykowana księgowa wyręcza przedsiębiorcę z wielu czynnościach i przypomina o najważniejszych terminach płatności.

Czy korzystasz z urządzeń mobilnych?

Jeżeli często się przemieszczamy, podróżujemy i spotykamy z klientami, dzięki księgowości internetowej wszelkie dane w razie potrzeby będziemy mieć zawsze przy sobie. Aplikacja inFakt dostępna jest również na smartfony i tablety, co zapewnia dostęp do wystawiania faktur, sprawdzania stanu swoich finansów czy stały kontakt z księgową – niezależnie od miejsca w jakim się znajdujemy.

Jedną z ciekawszych funkcji aplikacji jest możliwość wysyłania kosztów za pomocą zdjęć faktur robionych aparatem telefonu. 

Chcesz korzystać z księgowości internetowej w prosty sposób?

  • Przetestuj inFakt za darmo, poznaj zalety prostej księgowości online.
  • Wystaw bezbłędną e-fakturę w minutę przez stronę www lub aplikację na smartfon.
  • 6 dni w tygodniu możesz pytać o radę naszych specjalistów przez email lub telefonicznie.
  • Rozliczaj się samodzielnie lub wybierz sprawdzonego księgowego.

Załóż testowe konto.

Masz pytania do artykułu? Odpowiemy w komentarzu.