Biuro Rachunkowe
w Jastrzębiu-Zdrój

tel.: 818 847 043

info@infakt.pl

Poszukujesz biura rachunkowego w Jastrzębiu-Zdroju? Zapoznaj się z inFaktem. Samodzielnie wybierasz księgową, choćby teraz, a aplikację do bezpiecznej wymiany dokumentów i fakturowania otrzymujesz za darmo. Przeczytaj opinie.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Jastrzębiu-Zdrój

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Jastrzębiu-Zdrój oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Jastrzębia-Zdrój dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Jastrzębia-Zdrój

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Jastrzębiu-Zdrój

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Jastrzębiu-Zdrój

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Niezależnie w jakiej dzielnicy mieszkasz, korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki masz wybór biur rachunkowych
w Jastrzębiu-Zdrój?

Prawdopodobnie dokumenty będziesz okresowo dostarczał sam, tracąc czas na dojazdy i umawianie się. Nie będziesz miał dostępu do swojej dokumentacji w dowolnej chwili.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Wystawiasz tradycyjne faktury w formie papierowej? Może warto rozważyć zmianę przyzwyczajeń?

Faktura elektroniczna to taka, która została wystawiona i otrzymana w dowolnym formacie elektronicznym. Może to być dokument w formacie PDF, skan lub faks przesłany elektronicznie. Przepisy nie nakładają w tym zakresie żadnych ograniczeń. Co ciekawe nawet faktura wystawiona w sposób tradycyjny może zostać uznana za fakturę elektroniczną.

Wystarczy, że zostanie zeskanowana i przesłana drogą elektroniczną. Jednakże stanie się tak tylko wtedy, gdy faktura w formie papierowej nie będzie wprowadzona do obiegu gospodarczego. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Faktury elektroniczne a papierowe

Osoba prowadząca działalność chcąc posługiwać się fakturami elektronicznymi musi uzyskać zgodę od kontrahenta na otrzymywanie e-faktur.

Niezależnie od tego, czy wystawiamy fakturę elektroniczną czy papierową jest to dokument księgowy, na którym muszą znaleźć się takie same zdefiniowane przez przepisy elementy. Oznacza to, że powinny znaleźć się na niej między innymi: odpowiednie daty, numer faktury, dane firmy, ilość i cena towaru lub usługi, stawka podatku VAT.

Trzeba również zadbać o poprawność ich wystawiania, stanowią bowiem dokumenty księgowe. Prawidłowo wystawiona e-faktura musi spełniać następujące warunki: autentyczność pochodzenia, integralność treści i czytelność. Autentyczność to inaczej udzielenie gwarancji, że osoba widniejąca na dokumencie jest uprawiona do jego wystawienia i nie ma wątpliwości co do jej tożsamości. Z kolei integralność treści to brak możliwości dokonania w nim jakichkolwiek zamian. Ponadto faktura elektroniczna musi być czytelna.

Termin wystawienia faktur elektronicznych nie różni się od terminu wystawienia faktur papierowych, czyli trzeba to zrobić nie później niż do 15-ego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano dostawy towaru lub wykonano usługę. Przedsiębiorcy mogą również wystawiać elektroniczne faktury korygujące i duplikaty faktur.

Faktury elektronicznie należy przechowywać odpowiednio posegregowane w formie elektronicznej. Powinny być łatwo dostępne zarówno dla przedsiębiorcy jak i urzędników w razie ewentualnej kontroli skarbowej. Okres przechowywania e-faktur również jest taki sam jak w przypadku przechowywania ich papierowych wersji. Jest to okres pięciu lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym minął termin płatności podatku.

Chcesz wystawiać faktury elektroniczne, ale nie wiesz jak? W aplikacji inFakt zrobisz to szybko i intuicyjnie, a księgowi pomogą w rozliczeniu. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij