Biuro Rachunkowe
w Lublinie

tel.: 81 884 76 94

biuro.lublin@infakt.pl 

inFakt to biuro rachunkowe na miarę XXi wieku. Wybierz samodzielnie osobistą księgową. Otrzymasz za darmo aplikację do wymiany dokumentów, fakturowania oraz monitorowania finansów. Przeczytaj opinie naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Sprawdź

Sprawdź nasze usługi
w Lublinie

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Lublinie oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Lublina dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Lublina

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Lublinie

Zapomnij o staniu w korkach zawożąc dokumenty do swojej księgowej – wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Lublinie

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki masz wybór szukając biura rachunkowego w Lublinie?

Do niedawna przywożenie osobiście dokumentów, stanie w korkach i następnie dowożenie zapomnianych dokumentów było uważane za coś naturalnego. Brak dostępu na bieżąco do dokumentów firmy był kosztem korzystania z biura rachunkowego.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Planujesz założyć firmę? Masz już działalność? Dowiedz się, jak rozliczać zakup i inne koszty związane z używaniem pojazdu w firmie.

Wprowadzając pojazd do ewidencji środków trwałych trzeba podjąć decyzję dotyczącą metody i stawki amortyzacji. Amortyzacja liniowa polega na comiesięcznym, stopniowym zaliczaniu w koszty wydatku na zakup samochodu. Stawka amortyzacyjna przydzielona dla pojazdu osobowego to 20%. Pierwszy odpis amortyzacyjny należy dokonać w miesiącu następującym po przyjęciu go do używania. Oznacza to, że przy zastosowaniu amortyzacji liniowej środek trwały zostanie całkowicie umorzony w ciągu 5 lat.

inFakt udziela pomocy nie tylko przy zakładaniu firmy, ale służy wsparciem przy rozliczaniu auta firmowego. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Rozliczenie samochodu firmowego

Jeżeli samochód był używany przez poprzedniego właściciela przez okres co najmniej 6 miesięcy (o ile jesteśmy w stanie to udowodnić w razie ewentualnej kontroli urzędu skarbowego), to mamy prawo do zastosowania podwyższonej stawki amortyzacji w wysokości 40%. Oznacza to, że czas odpisów amortyzacyjnych, a tym samym pełnego umorzenia środka trwałego, skróci się o połowę, czyli wyniesie 2,5 roku.

Użytkowanie samochodu to nie tylko odpisy amortyzacyjne, ale również rozliczenie bieżących wydatków z nim związanych. W PKPiR może znaleźć się zakup paliwa, olejów silnikowych, części zamiennych, koszty napraw, rejestracji i przeglądów okresowych. Niezbędnymi dokumentami potwierdzającymi poniesienie kosztu są w tym przypadku faktury wystawione na dane firmowe. Wyjątek stanowi zakup paliwa za granicą, wówczas do zaksięgowania wystarczy paragon wydany na zagranicznej stacji benzynowej.

Opłaty za autostradę i opłaty parkingowe można rozliczać bez faktury. Nie ma znaczenia w jakim kraju wydatek został poniesiony. Ujęcie w PKPiR na podstawie paragonu dopuszczalne jest nawet, gdy autostrada i parking znajdują się w Polsce. Wartość ubezpieczenia samochodu księgujemy na podstawie polisy ubezpieczeniowej oraz dowodu zapłaty. Trzeba je przechowywać w dokumentacji księgowej. Ubezpieczenie OC nie ma ograniczenia i może zostać w całości zaliczone do kosztów uzyskania przychodów. Ubezpieczenie AC można zaksięgować pod warunkiem limitu, proporcjonalnie do wartości 20 000 euro przeliczonych za złote wg kursu sprzedaży walut obcych ogłaszanego przez NBP z dnia zawarcia umowy ubezpieczenia, w wartości samochodu przyjętej dla celów ubezpieczenia.

Odliczenie podatku VAT od kosztów związanych z pojazdem zależy od przyjętego sposobu dysponowania – mieszany czy firmowy. Pierwszy oznacza użytkowanie samochodu zarówno dla celów firmowych jak i prywatnych, jednak można odliczyć tylko 50% VAT. Samochód firmowy dla celów VAT oznacza, że nie istnieje możliwość wykorzystania go prywatnie, ale w zamian daje możliwość odliczenia 100% VAT.

Jeżeli nie wiesz, jak rozliczać koszty związane z pojazdem, skontaktuj się z nami. Postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij