Biuro Rachunkowe
w Nowym Sączu

tel.: 12 881 32 45

info@infakt.pl 

Szukasz rzetelnego biura rachunkowego z Nowego Sącza? Sprawdź ofertę inFaktu W ramach usługi osobisty księgowy poprowadzi księgowość Twojej firmy a dodatkowo otrzymasz w cenie aplikację do fakturowania, monitorowania finansów i współpracy z księgowym. Sprawdź opinie o nas.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Nowym Sączu

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Nowym Sączu plus darmowa aplikacja mobile
oraz www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Nowego Sącza dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowych
z Nowego Sącza

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Nowym Sączu

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Nowym Sączu

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jak wybrać biuro rachunkowe
w Nowym Sączu?

Oczywiście w Nowym Sączu jest wielu dobrych księgowych, ale i tak będziesz musiał do nich dojeżdżać przebijając się przez miejskie korki. Co miesiąc tracisz czas i ponosisz koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury. Co więcej, nie masz ciągłego dostępu do pełnej dokumentacji księgowej swojej firmy i w razie potrzeby jesteś zdany na łaskę swojego księgowego.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Myślisz nad założeniem własnej działalności? Sprawdź czy możesz skorzystać z ulgi na start i nie płacić składek ZUS przez 6 miesięcy.

Ulga na start to zwolnienie z obowiązku opłacania składek społecznych ZUS przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia działalności.

Przedsiębiorca prowadzący działalność jest zobowiązany z własnych środków finansować składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe, wypadkowe, chorobowe oraz składkę na ubezpieczenie zdrowotne. Zastanawiasz się czy możesz skorzystać z ulgi na start? Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Ulga na start

Opłacanie składek ZUS dla początkującego przedsiębiorcy, który dopiero startuje z własnych biznesem może znacznie nadszarpnąć budżet. Pomimo braku zysku, składki ZUS przedsiębiorca musiał opłacać co miesiąc. Celem wprowadzenia zmian jest wsparcie dla osób, które zakładają działalność. Mając możliwość skorzystania z ulgi na start łatwiej będzie pojąć decyzje o wystartowaniu z własnym biznesem.

Rejestrujesz firmę pierwszy raz lub od zakończenia Twojej poprzedniej działalności minęło 5 lat? Masz prawdo do skorzystania z ulgi na start i nie płacić składek społecznych ZUS przez 6 miesięcy. Oprócz spełnienia jednego z powyższych warunków, aby skorzystać z ulgi na start nie możesz wykonywać działalności na rzecz byłego pracodawcy, u którego byłeś zatrudniony na umowę o pracę w bieżącym lub poprzednim roku kalendarzowym. Chodzi o wykonywanie tych samych czynności wchodzących w zakres wykonywanej działalności.

Warto zwrócić uwagę, że ulga na start zwalnia z obowiązku opłacania składek społecznych, natomiast nie zwalnia z obowiązku opłacania składki zdrowotnej.

Przedsiębiorca, który chce skorzystać z ulgi na start musi dokonać zgłoszenia w ZUS na druku ZUS ZZA w ciągu 7 dni od daty rozpoczęcia działalności. Na formularzu należy wpisać kod tytułu ubezpieczenia 05 40 XX.

A co po 6 miesiącach? Przedsiębiorca, który zdecyduje się na dalsze prowadzenie działalności po upływie 6 miesięcy, ma możliwość skorzystania z dotychczasowego przywileju jakim jest opłacanie preferencyjnych składek ZUS przez pierwsze 24 miesiące prowadzenia działalności. W efekcie łączny okres preferencji obejmujący zwolnienie oraz obniżenie wysokości składek społecznych wyniesie 30 miesięcy. W tym celu należy złożyć druk ZUS ZWUA oraz ZUS ZUA. Pamiętajmy również o konieczności zmiany kodu na na 05 70 XX (mału ZUS) lub 05 10 XX (duży ZUS). Termin na złożenie druków to 7 dni od dnia zakończenia ulgi na start.

Podczas rejestracji działalności warto zwrócić uwagę na datę otwarcia firmy. Ulga na start może trwać maksymalnie 6 miesięcy. Jeżeli dzień rozpoczęcia działalności przypada na pierwszy dzień miesiąca, miesiąc ten wlicza się do okresu trwania ulgi. Natomiast jeżeli działalność rozpoczniemy w trakcie miesiąca, nie wliczamy go do okresu 6 miesięcy. Ulga trwa pełne 6 miesięcy.

Jeżeli masz pytania dotyczące ulgi na start, zapraszamy do kontaktu.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij