Biuro Rachunkowe
w Płocku

tel.: 717 166 884

biuro.plock@infakt.pl

Zapraszamy do poznania oferty księgowej inFaktu. Samodzielnie wybierasz osobistą księgową a dodatkowo otrzymujesz aplikację do fakturowania, monitorowania finansów i współpracy z księgową. Sprawdź opinie o nas.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Sprawdź

Sprawdź nasze usługi
w Płocku

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Płocku
plus darmowa aplikacja mobile oraz www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Płocka dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Płocka

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Płocku

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Płocku

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Niezależnie w jakiej dzielnicy mieszkasz, korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki masz wybór biur rachunkowych
w Płocku?

Co miesiąc prawdopodobnie poświęcasz czas i ponosisz koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury do biura rachunkowego. Nie masz bieżącego wglądu w swoją dokumentację.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego z nowoczesną księgowością dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Rejestrujesz się do VAT? Dopełniłeś już formalności, ale nie wiesz jak rozliczać podatek?

Rejestrując się jako czynny podatnik VAT należy złożyć zgłoszenie rejestracyjne VAT-R. Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą składają druk VAT-R do urzędu skarbowego właściwego ze względu na adres zamieszkania przedsiębiorcy. Trzeba mieć na uwadze, że zgłoszenia rejestracyjnego należy dokonać jeszcze przed dniem wykonania pierwszej czynności podlegającej opodatkowaniu podatkiem VAT. Przedsiębiorca może wybrać metodę memoriałową albo kasową rozliczenia VAT.

Rozliczenie podatku VAT - poznaj prawa i obowiązki Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Rozliczenie podatku VAT – prawa i obowiązki

Rejestracja do VAT implikuje określone prawa, jakie Ci przysługują. Z drugiej strony rodzi też pewne obowiązki, którym będziesz podlegał. Od tej pory zyskujesz prawo do wystawiania faktur VAT, czyli Twoi kontrahenci (czynni podatnicy VAT) będą mogli odliczać podatek od towarów i usług od transakcji, na które wystawisz im faktury. Do sprzedaży netto należy doliczyć podatek VAT według określonej w przepisach stawki. Obecnie w Polsce obowiązuje stawka VAT 23%, natomiast w niektórych branżach przy sprzedaży możliwe jest zastosowanie obniżonych stawek VAT: 8% i 5%.

Wartość netto + kwota VAT = wartość brutto. Po rejestracji do VAT zyskujesz prawo odliczenia podatku naliczonego (z faktur zakupowych) od podatku należnego (z faktur przychodowych). Z drugiej strony pojawia się konieczność składania deklaracji rozliczeniowych VAT-7 lub VAT-7K odpowiednio przy rozliczeniu miesięcznym i kwartalnym. Deklarację VAT należy złożyć do 25-tego dnia miesiąca następującego po okresie, który jest rozliczany. Urzędem właściwym dla celów składania deklaracji VAT-7 oraz VAT-7K jest urząd właściwy ze względu na adres zamieszkania przedsiębiorcy.

Termin zapłaty podatku wynikającego z deklaracji VAT-7 lub VAT-7K na konto urzędu skarbowego jest taki sam jak termin złożenia deklaracji. W przypadku, gdy wystąpi nadwyżka podatku naliczonego nad należnym możemy wystąpić o zwrot pieniędzy na konto bankowe lub przenieść nadwyżkę na kolejne okresy rozliczeniowe.

Czynni podatnicy VAT zobowiązani są również do prowadzenia ewidencji sprzedaży i zakupów dla potrzeb rozliczania podatku VAT. Przepisy nie określają formy prowadzenia ewidencji, jednakże definiują elementy, jakie musi zawierać.

Jeżeli masz pytania dotyczące rejestracji i obowiązków skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dopełnić formalności w urzędzie skarbowym.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij