Biuro Rachunkowe
w Radomiu

tel.: 718 811 036

biuro.radom@infakt.pl 

Nowoczesna księgowość dla firm w inFakcie usprawnia obsługę księgową i zmniejsza jej koszty. Samodzielnie wybierasz księgową i za darmo otrzymasz aplikację do monitorowania sytuacji finansowej, fakturowania i bezbłędnego opłacania składek oraz podatków. Sprawdź opinie.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Sprawdź

Sprawdź nasze usługi w Radomiu

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Radomiu
i darmowa aplikacja mobile oraz www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Radomia dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Radomia

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Radomiu

Nie musisz zawozić dokumentów do swojej księgowej – wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Radomiu

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Niezależnie w jakiej części Radomia mieszkasz, korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki masz wybór biur rachunkowych
w Radomiu?

Dla wielu przedsiębiorców dojazd do biura rachunkowego przynajmniej raz w miesiącu będzie koniecznością, umawianie spotkań, stanie w korkach, kompletowanie dokumentów, czasem na ostatnią chwilę. Brak dostępu na bieżąco do dokumentacji księgowej.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Potrzebujesz w firmie dodatkowych składników majątku, ale brakuje Ci środków finansowych? Rozważ leasing

Osoby prowadzące działalność gospodarczą doskonale wiedzą, że każda firma ma lepsze i gorsze momenty. Nie zawsze stać nas na nowe inwestycje. Z drugiej strony to właśnie one przyczyniają się do osiągania większych zysków, dlatego czasem warto rozważyć inne sposoby pozyskania nowych składników majątku, bez angażowania własnych środków finansowych. Niezmiennie rosnącą w siłę formą finansowania jest leasing. Na rynku dostępne są dwa rodzaje leasingu - operacyjny i finansowy.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy oraz rozliczaniu leasingu. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Porównanie leasingu operacyjnego i finansowego

Zasadniczą różnicą pomiędzy leasingiem operacyjnym i finansowym jest sposób rozliczenia.

W przypadku leasingu operacyjnego przedmiot leasingu podlega amortyzacji przez finansującego. Oznacza to, że sprzęt w trakcie trwania umowy leasingu nie jest naszą własnością. Po zakończonym leasingu operacyjnym istnieje możliwość wykupu za określoną kwotę, dopiero wtedy będzie można zaliczyć przedmiot umowy do środków trwałych i amortyzować w wartości wykupu.

Z odwrotną sytuacją mamy do czynienia w przypadku leasingu finansowego – przedmiot leasingu podlega amortyzacji przez korzystającego. Trzeba wziąć pod uwagę limit, który obowiązuje w zakresie amortyzacji samochodów osobowych o wartości powyżej 20 000 euro. Nie stanowią bowiem kosztów uzyskania przychodów odpisy amortyzacyjne z tytułu zużycia samochodu osobowego, w części ustalonej od wartości samochodu przewyższającej równowartość 20 000 euro. Przeliczenia na złote dokonujemy według kursu NBP z dnia przekazania samochodu do używania. W momencie uregulowania ostatniej raty przedmiot staje się własnością leasingobiorcy.

W trakcie trwania umowy leasingu operacyjnego leasingobiorca wlicza w koszty podatkowe raty leasingowe netto wraz z opłatą wstępną, a podatek VAT doliczany jest do każdej raty. Decydując się natomiast na leasing finansowy leasingobiorca wlicza w koszty amortyzację i odsetkową część raty, a podatek VAT płatny jest z góry wraz z pierwszą ratą leasingową. Jeżeli przedmiotem umowy leasingu jest pojazd, to niezależnie od tego, czy jest to leasing operacyjny czy finansowy, koszty uzyskania przychodów stanowić będą wydatki na paliwo i eksploatację samochodu.

Szukasz korzystnej oferty leasingu i nie jesteś pewien, czy lepszy dla Ciebie będzie leasing operacyjny czy finansowy? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o zaletach i wadach obu rozwiązań.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij