Usługi księgowe online

Decydując się usługi księgowe online przedsiębiorca wybiera wygodne rozwiązanie, które ułatwia szereg formalności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Na co zwrócić uwagę zastanawiając się nad odpowiednią aplikacją do księgowości?

JAK WYBRAĆ DOBRY PROGRAM KSIĘGOWY?


Odpowiednie usługi księgowe online to nie tylko szybkie uzupełnianie dokumentów księgowych, ale także prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów oraz sprawna i profesjonalna pomoc księgowych w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przepisów czy używanego programu.

Podstawową funkcjonalnością aplikacji księgowych funkcjonujących online jest możliwość wystawiania faktur. Przed założeniem konta dobrze jest upewnić się, czy program obsługuje wszystkie rodzaje faktur, a także czy zapamiętuje wprowadzone dotychczas dane o firmie, jej kontrahentach i oferowanych usługach lub towarach.

Każdemu przedsiębiorcy przyda się także łatwe i szybkie sortowanie oraz wyszukiwanie wprowadzonych już do systemu faktur.

Szukasz idealnego sposobu na usługi księgowe online? Wypróbuj za darmo inFakt.pl i kontaktuj się z księgowymi bez żadnych limitów! Przetestuj już dziś. 


Zleć księgowość swojej firmy

Przetestuj za darmo aplikację inFakt.

Hasło musi zawierać:
  • 8 znaków lub więcej
  • Małe i wielkie litery
  • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

CO POWINNA UMOŻLIWIAĆ ODPOWIEDNIA APLIKACJA?


Jednak usługi księgowe online to nie są tylko i wyłącznie faktury. Dobre programy do księgowości online oferują także inne możliwości:

  • funkcję przypomnień o niezapłaconych fakturach;

  • automatyczne wypełnianie Księgi Przychodów i Rozchodów na podstawie wprowadzonych i wystawionych faktur;

  • przypomnienia o comiesięcznym drukowaniu KPIR,

  • szybkie i sprawne dodawanie firmowych kosztów

  • możliwość generowania deklaracji VAT.

Bardzo ważne także, aby wybrać taki program, który jest na bieżąco aktualizowany zgodnie z polskim prawem podatkowym.


 

USŁUGI KSIĘGOWE ONLINE? SPRAWDŹ INFAKT.PL


Nie wszystkie programy do księgowości online są proste w obsłudze i kompatybilne z każdym sprzętem. Dlatego też dobrze zdecydować się na aplikację, który działa w każdym systemie operacyjnym i nie wymaga skomplikowanej obsługi. Wybierając odpowiednie usługi księgowe online sprawdź inFakt.pl, który nie wymaga instalacji i działa również na komputerach Mac.

Aby rozpocząć korzystanie z Programu do Księgowości inFakt.pl wystarczy się zarejestrować. Po wprowadzeniu danych firmy do systemu, są one automatycznie wpisywane do wystawianych faktur. Tak samo szybko można poradzić sobie z danymi dotyczącymi kontrahentów i oferowanych towarów lub usług.

W razie jakichkolwiek problemów, użytkownik może skonsultować się z księgowymi poprzez czat, e-mail lub telefon. Doradzą oni zarówno w przypadku, jeśli problem dotyczy prowadzenia księgowości, jak i działania systemu.

Program do Księgowości możesz testować aż przez 30 dni zupełnie za darmo. Przekonaj się już dziś jakie możliwości daje Twojej firmie inFakt.pl.

Usługi księgowe online w programie idealnie dopasowanym do potrzeb Twojej firmy? Dołącz do przeszło 320 tys. przedsiębiorców, którzy już wybrali inFakt.pl. Sprawdź jego zalety!

Prezes Zarządu inFakt Sp. z o.o.

Pochodzący z Nowego Sącza, absolwent zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Pierwsze "przedsiębiorcze szlify" zdobywał już od liceum. Chce pomagać innym przedsiębiorcom, aby prowadzenie księgowości było proste i bezproblemowe. Jego pasją jest tworzenie wartościowej organizacji, rozwijanie siebie i innych. Mąż Moniki i dumny tata Oli i Jeremiasza.

Fakturowanie i księgowość w Twoim telefonie!

Wystawiaj faktury oraz prowadź księgowość prost z telefonu! Księgowość firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dowiedz się więcej

Pobierz z App StoreinFakt - fakturowanie i księgowość na iPhone

"Program zajmuje się w prosty i przyjazny sposób tą szarą i nudną stroną prowadzenia firmy"

Logo MyApple
Pobierz z Google playNowa aplikacja do fakturowania na Androida

"Aplikacja mobilna to naturalne uzupełnienie możliwości, które daje Program do Fakturowania inFakt"