Ta strona używa plików cookie Więcej o sposobie korzystania z nich przeczytasz w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich stosowanie, możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Biuro Rachunkowe
w Krakowie

tel.: 12 881 19 06

biuro.krakow@infakt.pl 

Rozważ ofertę nowoczesnego biura inFakt. Ty decydujesz o wyborze osobistej księgowej. Dostajesz za darmo aplikację do fakturowania i monitorowania finansów. Przeczytaj opinie naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Sprawdź

Sprawdź nasze usługi
w Krakowie

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę

Moc hasła:

Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Krakowie oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Krakowa dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Krakowa

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Krakowie

Zapomnij o staniu w korkach zawożąc dokumenty do swojej księgowej – wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Krakowie

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki masz wybór biur rachunkowych
w Krakowie?

Kraków ma niejedno biuro godne polecenia. Współpracujący z nimi przedsiębiorcy zwykle co miesiąc ponoszą koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury. Nie mają stałego dostępu do kompletu dokumentów księgowych firmy.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Zastanawiasz się jakie składki do ZUS-u powinieneś płacić i w jakim terminie? Sprawdź jakie masz obowiązki z tym zakresie.

Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zobowiązani są do rozliczania i regulowania składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne. Nie ma możliwości zrezygnowania z opłacania tych składek ani wybrania innego ubezpieczyciela. Osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą jest zarówno płatnikiem składek jak i ubezpieczonym. Składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne przedsiębiorca opłaca od określonej przez przepisy podstawy wymiaru. Rozróżniamy następujące rodzaje ubezpieczeń społecznych: emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe.

inFakt udziela pomocy nie tylko przy pytaniach związanych z ZUS i służy wsparciem przy zakładaniu firmy. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę

Moc hasła:

Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Składki ZUS

W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych przedsiębiorca ma obowiązek opłacać składkę zdrowotną i składki społeczne, z wyłączeniem chorobowej, która jest dobrowolna. Przepisy dopuszczają jednak różnego rodzaju wyjątki w tej kwestii.

Osoby rozpoczynające prowadzenie działalności gospodarczej, które przez ostatnich 5 lat nie miały firmy, a także nie wykonują czynności na rzecz byłego pracodawcy (o podobnym charakterze) mają prawo do skorzystania z preferencyjnego ZUS-u. Jest to przywilej, który gwarantuje opłacanie niższych składek przez pierwsze 24 miesiące prowadzenia działalności.

Dodatkowo w przypadku równoczesnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i osiąganiu z tego tytułu minimalnego wynagrodzenia przedsiębiorca jest zwolniony z opłacania składek społecznych z tytułu działalności. Wystarczające jest w takim przypadku regulowanie składki zdrowotnej. Jeżeli zdecydujesz się opłacać dobrowolną składkę na ubezpieczenie chorobowe nabywasz prawo do zasiłku chorobowego po upływie okresu wyczekiwania. Wśród przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarzą prawo do zasiłku chorobowego przysługuje po upływie 90 dni nieprzerwanego ubezpieczenia.

Składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne stanowią koszty uzyskania przychodów w miesiącu, w którym zostały faktycznie zapłacone.

Obowiązują następujące terminy opłacania składek do ZUS-u:

 • do 10-stego dnia następnego miesiąca – w przypadku, gdy przedsiębiorca opłaca składki tylko za siebie;
 • do 15-stego dnia następnego miesiąca – jeżeli składki opłacane są także za pracowników oraz osoby współpracujące.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij