Biuro Rachunkowe
w Bydgoszczy

tel.: 52 880 81 20

info@infakt.pl 

Potrzebujesz biura? Działaj z nami. Wybierz osobistą księgową. Dostaniesz za darmo aplikację do wymiany dokumentów, opłacania należności i fakturowania. Poznaj ofertę inFaktu oraz opinie naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Bydgoszczy

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Bydgoszczy oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Bydgoszczy dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane
Aplikacja www oraz mobile<br>; są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowych
z Bydgoszczy

Samodzielnie wybrany księgowy lub księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Bydgoszczy

Zapomnij o staniu w korkach zawożąc dokumenty do swojej księgowej – wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Bydgoszczy

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad osobistej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jakie masz możliwości wyboru biur rachunkowych w Bydgoszczy?

Być może co miesiąc ponosisz koszty dojazdu, żeby dostarczyć potrzebne faktury do biura rachunkowego. Co więcej, nie masz ciągłego dostępu do kompletu swojej dokumentacji księgowej.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Zakładasz lub rozwijasz własną firmę? Przekonaj się czy przysługuje Ci zwolnienie z kasy fiskalnej.

Rozważasz założenie własnej działalności gospodarczej i nie wiesz czy musisz inwestować w zakup kasy fiskalnej? Rozwijasz firmę i będziesz od teraz świadczył czynności na rzecz osób fizycznych lub rolników? W przypadku sprzedaży tylko i wyłącznie na rzecz innych firm kasa fiskalna Cię nie dotyczy, wystarczającą dokumentacją będą wystawiane faktury. Jeżeli natomiast sprzedajesz usługi lub produkty osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej, oraz rolnikom ryczałtowym może pojawić się obowiązek rejestracji kasy fiskalnej.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy, oraz kwestiach związanych z zakupem, użytkowaniem i rozliczeniem ulgi na zakup kasy fiskalnej. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Kasa fiskalna

Zdarza się, że przedsiębiorcy nie pozyskują nowych klientów – osób fizycznych zniechęceni ogromem obowiązków, jakich należy dopełnić, a tym samym blokują swój rozwój. Mowa oczywiście o kasie fiskalnej, która niejednej osobie prowadzącej firmę spędza sen z powiek.

Przedsiębiorcy mogą jednak skorzystać ze zwolnienia z kasy fiskalnej (tylko nieliczne rodzaje działalności są bezwzględnie wykluczone z tego zwolnienia). Obowiązuje bowiem limit obrotów 20 000 zł netto w skali roku, który dotyczy sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i rolników ryczałtowych. Tylko tego typu transakcje zbliżają nas do zakupu kasy rejestrującej. Wartość sprzedaży dla kontrahentów posiadających własne firmy nie wlicza się do limitu.

Posiadanie w firmie kasy fiskalnej to jednak nie tylko dodatkowe formalności, których należy dopełnić. Warto mieć na uwadze, że taki wydatek można ująć w kosztach podatkowych, a nawet odzyskać do 700 zł z tytułu jej zakupu (tzw. ulga na zakup kasy fiskalnej).

Składki na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne stanowią koszty uzyskania przychodów w miesiącu, w którym zostały faktycznie zapłacone.

Obniżenie podatków do zapłaty to zawsze najlepszy argument, ale to nie wszystko. Dzięki instalacji kasy rejestrującej można również zaoszczędzić czas. Nie będziesz bowiem zobowiązany do prowadzenia ewidencji sprzedaży bezrachunkowej. Wystarczy drukować raporty dobowe, oraz miesięczne. Twój dedykowany księgowy inFakt na tej podstawie będzie mógł rozliczyć sprzedaż za dany okres.

Jeśli masz pytania dotyczące instalacji kasy fiskalnej i jej rozliczenia, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się wyjaśnić wszystkie wątpliwości z tym związane.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij