Wybierając księgowość w inFakcie masz osobistą księgową

inFakt to nie tylko program do fakturowania i księgowości online, ale przede wszystkim platforma do współpracy z księgowymi, którzy prowadzą księgowość dla przedsiębiorców. Nasza usługa to unikatowe połączenie księgowości świadczonej przez dedykowaną księgową lub księgowego z dostępem do programu online. Warto sprawdzić.

W inFakcie każdy klient biura rachunkowego ma osobistą księgową lub księgowego. Ta osoba odpowiada za rozliczanie firmy, księgowanie kosztów, czy też składanie deklaracji podatkowych. Służy także wsparciem.

3 aspekty księgowości w inFakcie

Oczywiście przedsiębiorcy, którzy chcą poświęcić czas na księgowość i zgłębić nieco wiedzy (np. czytając naszego bloga 😉 mogą prowadzić rozliczenia na własną rękę – w Programie do Księgowości. Dla pozostałych, którzy wolą skupić się tylko na biznesie, mamy usługę księgową. Dzięki niej obowiązki formalne przedsiębiorcy są ograniczone do minimum.

Wybierając obsługę księgową w inFakcie przedsiębiorca:

 1. Dokumenty przesyła w postaci skanów elektronicznych. Skany może załączać w programie online lub wysyłać e-mailem.
 2. W każdej chwili może logować się na inFakt.pl, aby wystawiać faktury, pobierać skany kosztów, sprawdzać kwoty podatków i składek ZUS.
 3. Ma do dyspozycji osobistą księgową lub księgowego, który odpowiada za jego rozliczenia. Ta osoba reprezentuje także przedsiębiorcę przed fiskusem.

Osobista księgowa lub księgowy w inFakcie

Dostęp do inFakt.pl jest integralną częścią usługi księgowej w inFakcie. Każdy klient może zalogować się w dowolnym momencie.

Po zalogowaniu warto zwrócić uwagę na górną część ekranu. W tym miejscu można sprawdzić dane osobistej księgowej w inFakcie:

 • zdjęcie,
 • imię i nazwisko,
 • adres e-mail i numer telefonu.

widok_ksiegowego

Zachęcamy, aby w razie jakichkolwiek pytań zgłaszać się właśnie do osobistej księgowej lub księgowego w inFakcie. Te pytania mogą być rozmaite, np.:

 • Czy dany wydatek może być kosztem?
 • Czy dany dokument może być podstawą do zaksięgowania kosztu?
 • Jak i kiedy wystawić fakturę dla danej transakcji?
 • Jak dokonywać rozliczeń zagranicznych?
 • W jaki sposób korzystać ze swojego konta inFakt.pl?

I wiele innych. Księgowa z inFaktu z przyjemnością udzieli odpowiedzi na każde z tych pytań. W pełni rozumiemy, że prowadzenie działalności gospodarczej może rodzić wiele wątpliwości dotyczących księgowości i podatków, dlatego służymy pomocą.

Dane osobistej księgowej w inFakcie można łatwo sprawdzić po zalogowaniu na inFakt.pl. Wystarczy spojrzeć w lewą górną część ekranu.

Szybszy kontakt z księgową – w aplikacji mobilnej

Kontakt z własną księgową, w tym sprawdzenie jej danych, jest jeszcze szybszy, gdy korzysta się z mobilnych aplikacji inFaktu na iPhone’a oraz Android (również w wersji tablet). Przeglądając dane księgowe swojej firmy można dosłownie w kilka dotknięć ekranu skontaktować się z własną księgową.

Wypróbuj księgowość w inFakcie

 • Stały dostęp do inFakt.pl – wystawianie faktur, skany kosztów, podatki
 • Obsługa przez osobistą księgową lub księgowego!

Sprawdź