page-biuro.php: 2680
(css?v.22.05.24_14.50.08')

Ta strona używa plików cookie Więcej o sposobie korzystania z nich przeczytasz w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich stosowanie, możesz wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki.

Biuro Rachunkowe
w Toruniu

tel.: 523 047 951

biuro.torun@infakt.pl

Prowadząc firmę w Toruniu pewnie chciałbyś na 100% polegać na swoim biurze rachunkowym. W inFakcie wybierasz osobistą księgową i dostajesz w cenie aplikację do wystawiania faktur, monitorowania finansów i współpracy z księgową. Poznaj opinie o nas i o księgowych.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Toruniu

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Toruniu plus darmowa aplikacja mobile oraz www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Torunia dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Torunia

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Toruniu

Zapomnij o staniu w korkach zawożąc dokumenty do swojej księgowej – wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Toruniu

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki jest wybór biur rachunkowych
w Toruniu? Jak wygląda porównanie klasycznego biura z księgowością w inFakcie?

Być może co miesiąc ponosisz koszty dojazdu, umawiasz terminy spotkań z biurem rachunkowym, żeby dostarczyć potrzebne faktury. Co więcej, nie masz ciągłego dostępu do dokumentacji księgowej swojej firmy.

Zapoznaj się z porównaniem klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Planujesz otworzyć działalność i nie wiesz czy przysługuje Ci zwolnienie z VAT?

Zakładając działalność trzeba podjąć kilka ważnych decyzji, które mogą przyczynić się do utrzymania bądź likwidacji firmy w przyszłości. Dlatego warto szczegółowo przeanalizować dostępne rozwiązania. Jednym z dylematów osoby otwierającej własną firmę jest kwestia podatku VAT. W zależności od wielu czynników czasem opłaca się być czynnym podatnikiem VAT, a innym razem korzystać ze zwolnienia. Księgowi inFakt chętnie przedstawią wady i zalety obu rozwiązań.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy oraz odpowiada na wszelkie pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Rodzaje zwolnienia z VAT

Będąc czynnym płatnikiem VAT trzeba prowadzić rejestr VAT oraz składać miesięczne lub kwartalne deklaracje VAT. Z drugiej strony, jeżeli Twoi potencjalni kontrahenci to czynni podatnicy VAT możesz być pewien, że chętniej podejmą współpracę z firmą, która również jest czynnym podatnikiem VAT. Naliczony przez Ciebie podatek nie jest dla nich dodatkowym kosztem, odliczają go bowiem od swojego VAT-u należnego.

Dostępne są dwa rodzaje zwolnień z VAT:

1. Zwolnienie przedmiotowe -na podstawie wykonywanych czynności, które zgodnie z przepisami są zwolnione z podatku VAT (np. usługi lekarzy, pielęgniarek, dentystów, psychologów, masażystów). Jeżeli świadczysz czynności objęte zwolnieniem przedmiotowym, bez względu na obroty dokonując transakcji sprzedaży należy wystawiać faktury ze stawką „zw”.

2. Zwolnienie podmiotowe – przysługuje do momentu przekroczenia aktualnie obowiązującego limitu sprzedaży. W przypadku, gdy rozpoczynasz działalność w trakcie roku podatkowego wartość limitu obrotów należy przeliczyć proporcjonalnie do liczby dni w roku, w których prowadzona jest Twoja firma. Jeżeli masz już działalność i wystawiasz faktury ze stawką „zw” na podstawie przysługującego Ci limitu zwolnienia konieczne jest prowadzenie ewidencji sprzedaży. Stanowi ona bowiem dowód na to, że przedsiębiorca słusznie nie zarejestrował się jako czynny podatnik VAT i wystawia faktury ze stawką „zw”.

Niektóre rodzaje działalności np. firmy sprzedające alkohol, papierosy i metale szlachetne muszą zarejestrować się jako czynni podatnicy VAT jeszcze przed dokonaniem pierwszej czynności podlegającej wykluczeniu ze zwolnienia z VAT.

Warto wiedzieć, że nawet gdy zdecydujesz się na rezygnację ze zwolnienia lub utracisz do niego prawo przepisy dopuszczają możliwość powrotu do zwolnienia z VAT. Jeżeli chcesz ponownie wystawiać faktury ze stawką „zw” to nie możesz prowadzić działalności bezwzględnie opodatkowanej VAT i musisz poczekać rok licząc od końca roku, w którym zostałeś czynnym podatnikiem VAT. Dodatkowo wartość sprzedaży towarów lub usług nie powinna przekroczyć określonego limitu sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu. Księgowi inFakt pomogą z wszelkimi formalnościami przy zakładaniu firmy i rozliczeniu zarówno czynnych podatników VAT – jak i przedsiębiorców zwolnionych.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij