Biuro Rachunkowe
w Bielsku-Białej

tel.: 618 800 754

info@infakt.pl 

Czas na nowe biuro rachunkowe? Wybierz nowoczesną księgowość dla firm w inFakcie – samodzielnie wybrana księgowa na podstawie opinii i dodatkowo aplikacja online do wystawiania faktur i monitoringu finansów firmowych. Zobacz opinie Klientów naszego biura.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Bielsku-Białej

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Bielsku-Białej oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Bielska-Białej dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowej
z Bielska-Białej

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Bielsku-Białej

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Bielsku-Białej

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Niezależnie czy jesteś na Mokotowie, Żoliborzu czy Białołęce korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki jest wybór biur rachunkowych
w Bielsku-Białej?

Możesz przesyłać faktury kurierem co miesiąc, dostarczać osobiście, umawiać się na terminy spotkań, tak jak wielu przedsiębiorców. Ale nie musisz. Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego z nowoczesną księgowością dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Chcesz obniżyć wydatki na niezbędne do rozpoczęcia działalności rzeczy, takie jak auto, sprzęt biurowy lub specjalistyczne maszyny?

Powadzenie działalności gospodarczej wiąże się ze spotkaniami z kontrahentami, delegacjami służbowymi czy dojazdem do hurtowni w celu nabycia towarów handlowych i materiałów. Osoby prowadzące jednoosobową działalność często doceniają możliwość wzięcia auta w leasingu na firmę. W leasing biorą również sprzęt biurowy i... co jeszcze można wziąć w leasing?

inFakt udziela pomocy nie tylko przy zakładaniu firmy. Służy również wsparciem przy optymalnym rozliczaniu kosztów prowadzenia działalności. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Zamknij

Co to jest leasing?

W praktyce leasing pozwala na sfinansowanie firmowego zakupu przyszłymi dochodami. Umowa leasingu dotyczy transakcji, w której jedna ze stron zakupuje rzeczy lub prawa majątkowe (to leasingodawca, np. bank), a następnie użycza ich leasingobiorcy w zamian za spłacanie przez niego w ratach leasingu.

Przedmiotem leasingu mogą być nowe i… także używane towary! Na przykład specjalistyczne urządzenia, maszyny, sprzęt komputerowy czy samochody nabyta od producenta, dealera lub wcześniejszego posiadacza.

Leasing operacyjny polega na udostępnianiu przedsiębiorcy samochodu, maszyn itp. bez przeniesienia prawa własności. W czasie jego trwania nie następuje pełna spłata ceny, za którą leasingobiorca nabył dany towar na zlecenie leasingobiorcy. To oznacza, że po wygaśnięciu umowy jej przedmiot zwracany jest właścicielowi, czyli leasingodawcy. Leasingobiorca ma możliwość wykupienia tego towaru po zakończeniu umowy za określony procent wartości, jeśli chce go nadal użytkować.

Wszystkie płatności związane z leasingiem operacyjnym wpisuje się w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, zmniejszając tym samym należny podatek. Przedmiotem leasingu operacyjnego są zazwyczaj towary, których wartość początkowa jest wysoka – np. specjalistyczne maszyny do produkcji.. Ważne, że można je użytkować dalej i ponownie wyleasingować.

W przypadku, gdy przedsiębiorca korzysta z leasingu finansowego, użytkowany w ramach leasingu produkt jest wliczany od razu do firmowego majątku. Przedsiębiorca może wprowadzić dany przedmiot do ewidencji środków trwałych, a raty związane z amortyzacją zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Gdy spłaci ostatnią ratę, staje się automatycznie prawnym właścicielem danego przedmiotu.

Jeśli masz pytania odnośnie zakładania firmy czy dotyczące rozliczania leasingu i kiedy leasing się opłaca, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij