Biuro Rachunkowe
w Gorzowie Wielkopolskim

tel.: 618 803 264

info@infakt.pl 

Dobre biuro rachunkowe w Gorzowie Wielkopolskim? Poznaj inFakt – o wszystkie urzędowe formalności zatroszczy się sprawdzony księgowy, którego wybierasz samodzielnie porównując opinie i dostosowując ofertę do siebie. W cenie otrzymasz aplikację do współpracy z księgowym, wystawiania faktur i opłacania podatków. Poznaj opinie Klientów inFaktu.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego dla siebie Dalej

Sprawdź nasze usługi
w Gorzowie

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferujemy biuro rachunkowe w Gorzowie Wielkopolskim oraz darmową aplikację www oraz mobile

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Gorzowa dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowego
z Gorzowa Wielkopolskiego

Dostaniesz realną księgową, która poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Gorzowie Wielkopolskim

Wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Gorzowie Wielkopolskim

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jakie są opcje biur rachunkowych
w Gorzowie Wielkopolskim?

Organizowanie faktur do przekazania, umawianie terminów spotkań i dojazdy to częsta rutyna współpracy z biurem odpowiadającym za księgowość firmy. Zobacz usługi, które świadczy klasyczne biura rachunkowe i porównaj je z nowoczesną księgowością dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Zakładasz firmę i nie wiesz, do czego służy dowód wewnętrzny? A może prowadzisz już działalność, ale szukasz optymalizacji kosztów?

Dowód wewnętrzny sporządzamy tylko księgując zdefiniowane przez przepisy zdarzenia gospodarcze. Zasadniczymi dokumentem księgowymi stosowanymi w relacjach między kontrahentami są różnego rodzaju faktury (m.in.: VAT, VAT marża, zaliczkowa, końcowa czy korygująca). Natomiast przedsiębiorcy świadczący usługi lub sprzedający produkty na rzecz osób fizycznych lub rolników ryczałtowych na ogół wystawiają paragony, a przychód wykazują w oparciu o raport fiskalny.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy, służy też wsparciem przy optymalizacji. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Dowody wewnętrzne przychodowe i kosztowe

Dowody wewnętrzne wystawione zgodnie z obowiązującymi przepisami i zastosowane do operacji gospodarczych stanowią potwierdzenie poniesienia kosztu czy uzyskania przychodu. Trzeba jednak pamiętać, że dowód wewnętrzny dotyczyć może wyłącznie określonych przypadków i często podstawą do jego sporządzenia jest inny dokument. Może to być wyciąg bankowy, bilet parkingowy czy polisa ubezpieczeniowa. Wszystkie tego typu dokumenty, które stanowią podstawę wystawienia dowodu wewnętrznego a tym samym zaksięgowanie kosztu w PKPiR należy przechowywać w dokumentacji księgowej.

Dowód wewnętrzny stanowi podstawę do ujęcia w Podatkowej Księdze Przychodów i Rozchodów m.in: opłat sądowych, skarbowych notarialnych, należności za parking, ubezpieczenia majątku firmowego, wszelkich prowizji, odsetek bankowych naliczonych z tytułu kredytów, oraz bieżących opłat za obsługę rachunku bankowego i kart płatniczych, a także ujemnych różnic kursowych.

Przedsiębiorcy, którzy przeznaczyli część mieszkania na cele działalności gospodarczej mogą wystawić dowód wewnętrzny, aby rozliczyć proporcjonalną część opłat za media.

Osoby prowadzące firmę, które wyjeżdżają w delegacje służbowe (lub zlecają taki wyjazd pracownikowi) ujmują dowodem wewnętrznym koszty podróży służbowych, oraz wartości diet przysługujących w ramach takich wyjazdów.

Może się również zdarzyć, że będziemy mieć obowiązek stworzenia dowodu wewnętrznego przychodowego, a od wykazanego w ten sposób przychodu trzeba będzie zapłacić podatek dochodowy. Zdarzenia gospodarcze, które implikują taką konieczność to m.in.: odsetki i różnego rodzaju premie naliczone zarówno na bieżących rachunkach bankowych jak i oszczędnościowych oraz lokatach.

Ważnym przykładem zastosowania dowodów wewnętrznych przychodowych jest sprzedaż środka trwałego przekazanego wcześniej na cele osobiste. Jeżeli transakcja ma miejsce przed upływem sześciu lat od momentu sporządzenia właściwego oświadczenia o wyprowadzeniu składnika majątku z firmy to przedsiębiorca ma obowiązek wykazać przychód z działalności.

Wystawiasz dowód wewnętrzny i masz wątpliwości w tej kwestii? Skontaktuj się z nami, pomożemy w rozliczeniu.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkoweKsięgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowaRóżnieTak
Obszar działaniaDziała tylko w 1 miejscuDziała na terenie całego kraju
Godziny pracyW większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowaniaDopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłaceniaCodziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowejOsobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowegoDokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługujeBiuro rachunkowe może zmienić Ci księgowąTylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania fakturKonieczne użycie osobnego programu do wystawiania fakturAplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowychDostęp tylko w biurze księgowymDostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów

Zamknij