Biuro Rachunkowe
w Poznaniu

tel.: 61 880 33 56

biuro.poznan@infakt.pl 

Szukasz biura rachunkowego? Sprawdź inFakt – nowoczesną i stabilną księgowość dla Twojej firmy. Otrzymasz dostęp po aplikacji i opiekę zaufanego Księgowego, którego chwalą sobie Klienci.

Biuro Rachunkowe inFakt
Wybierz księgowego z Poznania Dalej

Sprawdź nasze usługi w Poznaniu

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Oferta biura rachunkowego w Poznaniu plus darmowa aplikacja mobile i www

Dzięki takiemu rozwiązaniu księgowa z Poznania dba o wszystkie Twoje sprawy księgowe, a Ty poprzez aplikację inFakt w wersji www oraz mobile wszystkie sprawy załatwisz z księgową przez internet.

Aplikacja www oraz mobile
są w pełni zintegrowane

Poznaj 5 powodów, dlaczego warto nas wybrać!

Korzystaj z usług księgowych
z Poznania

Samodzielnie wybrana księgowa poprowadzi księgowość Twojej firmy. Będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym i ZUS-em oraz odpowiadać na pytania w kwestiach podatkowych. Dowiedz się więcej

Biuro Rachunkowe inFakt

Dostarczaj faktury bez
jeżdzenia po Poznaniu

Zapomnij o staniu w korkach zawożąc dokumenty do swojej księgowej – wszystkie faktury kosztowe przesyłaj za pomocą aplikacji inFakt. Dowiedz się więcej

Monitoruj opłaty dla
urzędów w Poznaniu

W każdym momencie sprawdzaj wysokość opłat, które czekają Cię w przyszłości. Monitoruj ich terminy oraz statusy. Nie czekaj na koniec miesiąca, aby poznać wysokość podatków! Dowiedz się więcej

Wystawiaj faktury
w intuicyjnej aplikacji

Wystawiaj fakturę podając tylko NIP klienta, a reszta jego danych uzupełni się automatycznie! Monitoruj statusy i wysyłaj przypomnienia o przekroczonym terminie płatności za faktury. Dowiedz się więcej

Kontaktuj się z księgową
gdziekolwiek jesteś

Niezależnie w jakiej dzielnicy mieszkasz – korzystaj z porad dedykowanej księgowej. Kontaktuj się z nią telefonicznie, za pomocą e-maila lub czatu. Dowiedz się więcej

Dedykowana księgowa

Korzystaj ze wsparcia księgowego lub księgowej, którego sam wybierzesz z naszej bazy w trakcie zamawiania usługi.


Dedykowana księgowa będzie:

 • księgować Twoje koszty
 • wysyłać deklaracje podatkowe do urzędów
 • reprezentować Cię przed urzędami
 • odpowiadać na wszystkie pytania w kwestiach podatkowych
 • odpowiadać za Twoje rozliczenie

Księgowa zadba o wszystkie Twoje sprawy podatkowo-księgowe, Ty będziesz mógł się zająć swoim biznesem.

Dzięki długim godzinom pracy naszych księgowych, kadrowych, specjalistów ds. podatków oraz doradców możesz liczyć na wsparcie w sprawach księgowych od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22.

Biuro Rachunkowe inFakt

Przesyłanie kosztów

Przesyłaj dokumenty oraz faktury kosztowe przez Internet zamiast osobiście dostarczać je swojej księgowej. Oszczędzaj czas i w pełni skup się na prowadzeniu biznesu.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Dodawaj koszty w aplikacji www przeciągając plik z pulpitu do okna przeglądarki. Wysyłaj e-mailem dokumenty i faktury kosztowe na Twój dedykowany adres w domenie inFakt.

Rób zdjęcia dokumentów za pomocą aplikacji inFakt i przesyłaj je bezpośrednio do swojej księgowej.

Monitoring opłat podatkowo – skarbowych

Na bieżąco sprawdzaj stan zobowiązań finansowych Twojej firmy. Monitoruj czekające Cię opłaty oraz ich statusy. Otrzymuj powiadomienia o zbliżających się terminach zapłaty.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Sprawdzaj wysokość aktualnych opłat z danego miesiąca lub kwartału oraz kwoty opłat prognozowanych.

Nie czekaj do końca miesiąca, aby poznać wysokość podatków oraz składek ZUS. Na bieżąco monitoruj aktualną wysokość należności.

Korzystaj z przejrzystego timeline’a i rozbudowanych informacji podatkowych takich jak KPiR.

Wystawianie faktur

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Wystawiaj wszystkie rodzaje dokumentów – faktury VAT, marże, korygujące, zaliczkowe i proformy. zapisuj je jako PDF lub wysyłaj bezpośrednio z aplikacji na adres e-mail klienta.

Dla zagranicznych kontrahentów generuj faktury w języku angielskim oraz obcych walutach.

Wystawiaj spersonalizowane faktury z logo Twojej firmy. Korzystaj z gotowych wzorów graficznych lub Twórz własne projekty.

Kontakt z księgową

Wystawiaj faktury w prostym i intuicyjnym programie w zaledwie kilka chwil. Korzystaj z gotowych wzorów faktur i automatycznego uzupełniania danych.

Funkcja dostępna w aplikacji www oraz mobile (iOS, Android)

Korzystaj z dodatkowego wsparcia specjalistów ds. podatków, kadr i płac oraz porad technicznych dotyczących aplikacji inFakt.

Kontaktuj się z Działem Obsługi Klienta przez 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 22).

Korzystaj z różnych form kontaktu. Do dyspozycji będziesz miał bezpośredni numer telefonu od księgowej, adres e-mail oraz chat.

Media o nas

Pobierz za darmo aplikacje
inFakt na swój telefon

 • Pobierz z App Store Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na iPhone oraz iPad
 • Pobierz z Google play Aplikacja do fakturowania i księgowości.
  Dostępna w wersji na smartphone oraz tablet.

Znajdź księgowego dla siebie

Zweryfikowane biura rachunkowe oraz księgowi w jednym miejscu.
Sprawdź opinie o księgowym i zamów jego usługi.

Jaki masz wybór biur rachunkowych
w Poznaniu?

Niejedno biuro w Poznaniu jest godne zaufania. Dostarczanie dokumentów osobiście zabiera czas, czasem stoisz w korkach. Na spotkania trzeba się umawiać. Kompletu dokumentacji księgowej firmy nie masz pod ręką.

Zobacz porównanie klasycznego biura rachunkowego i nowoczesnej księgowości dla firm w inFakcie. Zobacz porównanie

Zakładasz firmę i chcesz skorzystać z preferencyjnego ZUS-u?

Preferencyjny ZUS przysługuje osobom, które zaczynają prowadzić działalność gospodarczą. Uprzywilejowanie to ma na celu pomoc przedsiębiorcom na początku ich drogi w biznesie. Preferencyjny ZUS nie przysługuje osobom, które posiadały firmę w ciągu ostatnich 60 miesięcy, lub zamierzają wykonywać czynności na rzecz byłego pracodawcy. W przypadku jednak, gdy w ramach działalności będziesz współpracować z poprzednim pracodawcą, ale w innym zakresie niż obowiązki wykonywane w ramach umowy o pracę to możesz bez przeszkód zaoszczędzić opłacając mały ZUS.

inFakt udziela pomocy przy zakładaniu firmy, w tym kwestiach związanych z ZUS. Dowiedz się więcej

Nie masz jeszcze firmy?
Założymy ją za Ciebie, zapytaj o szczegóły

Hasło musi zawierać:
 • 8 znaków lub więcej
 • Małe i wielkie litery
 • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Mały ZUS

Przedsiębiorca ma prawo opłacać niższe składki przez okres 24 pełnych miesięcy kalendarzowych. Oznacza to, że najkorzystniejszym rozwiązaniem jest założenie działalności w innym dniu niż pierwszy dzień miesiąca. Dzięki temu zyskujesz jeden dodatkowy miesiąc opłacania niższych składek społecznych.

Każdy przedsiębiorca korzystający z prawa do preferencyjnego ZUS-u powinien w odpowiednim czasie przejść na duży ZUS. Niestety opłacanie składek od wyższej podstawy to nie jedyna niedogodność po upływie 24 miesięcy. Trzeba odpowiednio poinformować o zaistnieniu zmiany ZUS.

Mały i duży ZUS mają różne kody ubezpieczeń, dlatego w pierwszej kolejności należy wyrejestrować się z dotychczasowych ubezpieczeń. Aby to zrobić, trzeba złożyć ZUS ZWUA (deklaracja wyrejestrowująca z ubezpieczeń). Przedsiębiorca ma obowiązek złożyć ją w terminie 7 dni od zaistnienia zmian.

Kolejnym krokiem będzie złożenie ZUS ZUA (deklaracja zgłaszająca do ubezpieczeń). Na rejestrację do ubezpieczeń także mamy czas do 7 dni od zaistnienia zmiany. ZUS DRA to deklaracja rozliczeniowa. Konieczne jest złożenie jej za pierwszy miesiąc, w którym opłacany jest duży ZUS, pod warunkiem że w kolejnych miesiącach składki również będą płacone od takiej samej, czyli możliwie najniższej podstawy. Przedsiębiorca opłacający składki tylko za siebie ma obowiązek złożyć deklarację rozliczeniową ZUS DRA do 10-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu, za który opłacany jest duży ZUS. Jeżeli natomiast opłaca też składki za pracownika, czy osobę współpracującą może złożyć ZUS DRA do 15-stego dnia następnego miesiąca.

Jeżeli chcesz założyć firmę i masz pytania dotyczącego małego ZUS-u to zachęcamy do kontaktu. Nie tylko wyjaśnimy wątpliwości, ale również pomożemy w założeniu firmy i dalszym rozliczeniu.

Porównanie biur rachunkowych

Jakie biuro rachunkowe wybrać? Poznaj różnice pomiędzy klasycznym biurem rachunkowym, a nowoczesną księgowością w inFakcie.

Tradycyjne biuro rachunkowe Księgowość w inFakcie
Samodzielnie wybrana księgowa Różnie Tak
Obszar działania Działa tylko w 1 miejscu Działa na terenie całego kraju
Godziny pracy W większości przypadków wsparcie księgowych pon – pt: 9 – 17 Długie godziny wsparcia księgowych, pon. – sob. 7 – 22
Czas księgowania Dopiero na koniec miesiąca znasz wysokość podatków do zapłacenia Codziennie masz podgląd do aktualnej wysokości podatków do zapłacenia
Przekazywanie dokumentów do księgowej Osobisty dowóz dokumentów i faktur kosztowych do biura rachunkowego Dokumenty przekazujesz internetowo za pomocą aplikacji inFakt
Zmiana księgowej, która Cię obsługuje Biuro rachunkowe może zmienić Ci księgową Tylko Ty decydujesz o zmianie księgowej
Dostęp do oprogramowania do wystawiania faktur Konieczne użycie osobnego programu do wystawiania faktur Aplikacja www oraz mobile do wystawiania faktur w cenie
Dostęp do wszystkich Twoich dokumentów księgowych Dostęp tylko w biurze księgowym Dostęp 24 godziny na dobę przez aplikację do wszystkich dokumentów
Zamknij