Biuro rachunkowe online

 Samodzielne prowadzenie księgowości własnej firmy bywa kłopotliwe, dlatego zdecydowanie warto skorzystać z usług biura rachunkowego. Obecnie najciekawszą formą obsługi księgowej jest połączenie profesjonalnego zespołu księgowych z dostępem do aplikacji online. Biuro rachunkowe online dostosowuje się do potrzeb przedsiębiorcy.

JAKIE SĄ WERSJE KSIĘGOWOŚCI ONLINE?

Księgowość dostępna przez Internet jest niezwykle wygodna, ponieważ przedsiębiorca ma stały dostęp do rozliczeń finansowych i dokumentów na dowolnym komputerze podłączonym do sieci. Rozliczenia dokonywane są za pomocą wygodnego programu księgowego. Taka usługa ma dwie wersje:
  • Biuro rachunkowe online.
  • Samodzielna księgowość w programie online.
   W pierwszej wersji, zespół profesjonalnych księgowych dba o księgowanie kosztów, poprawność rozliczeń, generowanie i składanie deklaracji, wysokość składek ZUS, czy też właściwe zapisy w KPiR. Przedsiębiorca może w dowolnym momencie sprawdzać działania księgowych, ponieważ na stały dostęp do programu online. Używa go także do wystawiania faktur przychodowych.W drugiej opcji właściciel firmy korzysta z programu online na własną rękę. Oznacza to, że samodzielnie wprowadza i opisuje koszty, sporządza dokumentację, kontaktuje się z urzędami i dba o poprawność rozliczeń. Wymaga to samodzielnego śledzenia przepisów i przeznaczone jest tylko dla tych osób, które dysponują przynajmniej kilkoma godzinami czasu w miesiącu.

   Zleć księgowość swojej firmy

   Przetestuj za darmo aplikację inFakt.

   Hasło musi zawierać:
   • 8 znaków lub więcej
   • Małe i wielkie litery
   • Przynajmniej jedną cyfrę
   Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

   KSIĘGOWOŚĆ Z DOSTĘPEM DO PROGRAMU ONLINE – DLACZEGO WARTO?

   Część przedsiębiorców wybiera księgowość w biurze rachunkowym, które nie zapewnia stałego dostępu do danych finansowych klienta. W tym modelu przedsiębiorca oddaje całość rozliczeń księgowych i dokumentacji w ręce biura i nie ma więcej do nich dostępu – chyba że na szczególną prośbę.
   Co za tym idzie, właściciel firmy nie może wówczas analizować przychodów i kosztów, drukować KPiR w dowolnym momencie, wystawiać faktur przychodowych i pobierać skanów faktur kosztowych.Tym samym, klient biura nie wie tak naprawdę czym księgowi się zajmują oraz nie ma świadomości, czy wykonują swoją pracę poprawnie. W odpowiedzi na te problemy powstała opcja księgowości w biurze rachunkowym z dostępem online. W tej wersji usługi, przedsiębiorca ma dostęp do programu księgowego przez Internet, w którym może:
   • wystawiać faktury przychodowe,
   • pobierać skany faktur kosztowych,
   • drukować KPiR i wszelkie inne ewidencje,
   • analizować kwoty przychodów i kosztów, aby dokonywać korzystnych decyzji zakupowych.
   Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż księgowość prowadzona przez standardowe biuro rachunkowe lub wykonywana samodzielnie.

   BIURO RACHUNKOWE ONLINE – POZNAJ ZALETY INFAKT

   inFakt oferuje księgowość, która odpowiada na potrzeby przedsiębiorców. Profesjonalne biuro rachunkowe zapewnia pełen komfort, program online pozwala wystawiać faktury i pobierać skany faktur kosztowych, a dokumenty przyjmowane są w postaci skanów elektronicznych. Oto w jaki sposób nowoczesność wkracza do branży księgowej!Dlaczego powinieneś oddać swoje rozliczenia księgowym inFakt? Oto 3 twarde fakty:

   1. Certyfikowane biuro rachunkowe

   inFakt zapewnia Ci pełen komfort prowadzenia biznesu, ponieważ przejmuje odpowiedzialność za pełnię rozliczeń: prowadzi KPiR, sporządza dokumentacje, składa za Ciebie deklaracje i reprezentuje Cię przed urzędami. Dzięki temu masz święty spokój i zajmujesz się tym, co dla Ciebie najważniejsze – prowadzenie firmy. Aby zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa, inFakt posiada ubezpieczenie oc na kwotę znacznie przewyższającą wymaganą.

   2. Wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie

   Gdy korzystasz z usługi księgowej, księgowi inFakt służą Ci wsparciem. Możesz z niego korzystać od 7 do 22 w tygodniu oraz od 9 do 17 w soboty. To bardzo długi czas, w trakcie którego uzyskasz odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące podatków, księgowości, prawa i prowadzenia biznesu.Oprócz tego księgowi pomagają Ci z własnej inicjatywy. Regularnie kontaktują się z Tobą i proponują korzystne rozwiązania biorąc pod uwagę swoje doświadczenie i wiedzę o Twojej branży. Dzięki temu podatki będą stanowiły mniejsze obciążenie.

   3. Program księgowy online

   Każdy klient księgowości uzyskuje dostęp do konta w programie do księgowości. Na swoim koncie można wystawiać faktury przychodowe, sprawdzać kwoty podatków i składek ZUS do zapłaty oraz numery kont do przelewów, analizować kwoty przychodów i kosztów, czy drukować KPiR. To wygodne i intuicyjne narzędzie pomoże Ci w dbaniu o finanse Twojej firmy!Zerwij z księgowością, która zajmuje czas i stanowi nieustanny kłopot, za który w dodatku płacisz. Przejdź na inFakt, który oferuje księgowość dostosowaną do Twoich potrzeb – naprawdę warto!

   Prezes Zarządu inFakt Sp. z o.o.

   Pochodzący z Nowego Sącza, absolwent zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Pierwsze "przedsiębiorcze szlify" zdobywał już od liceum. Chce pomagać innym przedsiębiorcom, aby prowadzenie księgowości było proste i bezproblemowe. Jego pasją jest tworzenie wartościowej organizacji, rozwijanie siebie i innych. Mąż Moniki i dumny tata Oli i Jeremiasza.

   Fakturowanie i księgowość w Twoim telefonie!

   Wystawiaj faktury oraz prowadź księgowość prost z telefonu! Księgowość firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dowiedz się więcej

   Pobierz z App StoreinFakt - fakturowanie i księgowość na iPhone

   "Program zajmuje się w prosty i przyjazny sposób tą szarą i nudną stroną prowadzenia firmy"

   Logo MyApple
   Pobierz z Google playNowa aplikacja do fakturowania na Androida

   "Aplikacja mobilna to naturalne uzupełnienie możliwości, które daje Program do Fakturowania inFakt"