Tarcza Antykryzysowa.
Informacje dla przedsiębiorców

Czym jest Tarcza Antykryzysowa i w jaki sposób chroni polskich przedsiębiorców? Sprawdź wszystkie potrzebne informacje.


Materiały wideo o tarczy antykryzysowej


Dlaczego to robimy?

Autorem zebranych materiałów jest firma inFakt. Na co dzień dostarczamy rozwiązania ułatwiające prowadzenie małych firm i spółek:


Dziś czujemy, że zgodnie z nasza misją wspierania polskich firm, powinniśmy maksymalnie skupić się na pomocy i merytorycznej, sprawdzonej informacji o wszystkich istotnych zmianach, które mogą wpływać na decyzje przedsiębiorców.

Jak aplikacja inFaktu jest przygotowana do obecnej sytuacji?

Nasze rowiązania są dostępne dla przedsiębiorców już od 12 lat. Od początku tworzyliśmy je tak, aby były bezpieczne i wygodne. Umożliwiamy prowadzenie księgowości bez konieczności dowożenia faktur czy osobistego spotykania się z księgowym. Wszystko odbywa się online, dzięki naszej aplikacji. W ostatnim czasie wprowadziliśmy też opcję zerowania składek ZUS w przypadku skorzystania przez przedsiębiorcę z tarczy antykryzysowej.

Przetestuj aplikację inFaktu

Chcesz przetestować działanie aplikacji inFaktu? Załóż darmowe konto i testuj

Hasło musi zawierać:
  • 8 znaków lub więcej
  • Małe i wielkie litery
  • Przynajmniej jedną cyfrę
Dla bezpieczeństwa stwórz mocne hasło, którego nie używasz na innych stronach.

Bezpieczne rozwiązania, które warto sprawdzić:

Przenieś księgowość do inFaktu

Otrzymasz księgowego oraz aplikację do faktur i monitorowania księgowości – jednocześnie pozwala ona na załączanie dokumentów i pełną komunikację z księgowym bez wychodzenia z domu.

Sprawdź

Księgowy + aplikacja online + ochrona płynności finansowej.

Przejdź do inFaktu ze swoim księgowym

Udostępniliśmy rozwiązanie, dzięki któremu możesz wraz ze swoim księgowym bezpiecznie korzystać z księgowości w pełni online. Wystarczy, że Twój księgowy wypełni formularz dostępny TUTAJ

Prześlij ten link księgowemu

WAŻNE: Aby wspierać Was w tym trudnym czasie przez 2 miesiące otrzymacie tę usługę za darmo. Nie ma obowiązku korzystania po zakończeniu darmowego okresu.Na bieżąco będziemy poszerzać informacje zawarte na tej stronie, aby gromadziła wszystkie ważne informacje w kontekście zmieniających się warunków.