Wygodny program do faktur

Wystaw pierwsze faktury za darmo, nawet w kilka sekund. Nasza aplikacja do fakturowania to szybkie i wygodne wystawianie faktur, zarządzanie nimi i wysyłanie ich do kontrahentów. Umożliwia też jej łatwe opłacenie dzięki specjalnym linkom do udostępniania. Wersja mobilna aplikacji daje Ci możliwość wystawiania faktur z dowolnego miejsca, w sposób jaki Ci odpowiada.

Wystawiaj faktury szybko i wygodnie

Wystawienie faktury zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Umożliwiają to liczne funkcje automatyzujące i przyspieszające pracę z fakturami, np.: katalog kontrahentów, katalog produktów, faktury zdefiniowane, wystawianie faktur podobnych.

Nie przepisuj danych ręcznie

Automatyczne rozczytywanie danych to kolejne ciekawe udogodnienie, które oszczędzi czas. Wystarczy, że podasz NIP kontrahenta i jego dane same wpiszą się do faktury.

Udostępniaj faktury jednym kliknięciem

Chcesz szybko udostępnić wystawioną fakturę – nic prostszego. Program do Fakturowania inFakt daje możliwość wysłania faktury do kontrahenta przez wiadomość email lub unikalnego linka, dzięki któremu możesz szybciej otrzymać należność.

Nielimitowane wsparcie

Wielka wartość inFaktu to profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne, jakie Ci zapewnimy bez limitu i bez żadnych dodatkowych opłat.

Zadaj nam dowolne pytanie dot. używania aplikacji lub księgowości a szybko otrzymasz wsparcie.

Jesteśmy dla Ciebie dostępni od 7-22 od poniedziałku do soboty przez telefon, email, czat.

Dopasuj wybór do siebie

Z naszego Programu do Fakturowania możesz korzystać bezpłatnie, jeśli chcesz wystawiać do 3 faktur miesięcznie.

Możesz też wykupić abonament i korzystać bez ograniczeń. To tylko 12 zł miesięcznie (płatne z góry na rok).

Należności na Twoim koncie w kilka minut

Czy wiesz, że pieniądze możesz mieć niemal od razu, zanim jeszcze Twój kontrahent opłaci fakturę? Szybkie finansowanie faktur to usługa dodatkowa, z której możesz korzystać w ramach naszego Programu do Fakturowania .

Mobilnie, czyli wszędzie

W podróży, na spotkaniu wszędzie gdzie możesz mieć dostęp do internetu masz możliwość wystawiania faktur i zarządzania nimi. Wystarczy skorzystać z aplikacji inFaktu na urządzenia mobilne. Pobierz wersje na pasujący Ci system iOS, Android i Windows.

Więcej wiedzy