Wygodny program do faktur

Wystaw pierwsze faktury za darmo, nawet w kilka sekund. Nasza aplikacja do fakturowania to szybkie i wygodne wystawianie faktur, zarządzanie nimi i wysyłanie ich do kontrahentów. Umożliwia też jej łatwe opłacenie dzięki specjalnym linkom do udostępniania. Wersja mobilna aplikacji daje Ci możliwość wystawiania faktur z dowolnego miejsca, w sposób jaki Ci odpowiada.

Wystawiaj faktury szybko i wygodnie

Wystawienie faktury zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Umożliwiają to liczne funkcje automatyzujące i przyspieszające pracę z fakturami, np.: katalog kontrahentów, katalog produktów, faktury zdefiniowane, wystawianie faktur podobnych.

ico

Nie przepisuj danych ręcznie

Automatyczne rozczytywanie danych to kolejne ciekawe udogodnienie, które oszczędzi czas. Wystarczy, że podasz NIP kontrahenta i jego dane same wpiszą się do faktury.

ico

Udostępniaj faktury jednym kliknięciem

Chcesz szybko udostępnić wystawioną fakturę – nic prostszego. Aplikacja inFakt daje możliwość wysłania faktury do kontrahenta przez wiadomość email lub unikalnego linka, dzięki któremu możesz szybciej otrzymać należność.

ico

Nielimitowane wsparcie

Wielka wartość inFaktu to profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne, jakie Ci zapewnimy bez limitu i bez żadnych dodatkowych opłat.

Zadaj nam dowolne pytanie dot. używania aplikacji lub księgowości a szybko otrzymasz wsparcie.

Jesteśmy dla Ciebie dostępni od 7-22 od poniedziałku do soboty przez telefon, email, czat.

ico

Dopasuj wybór do siebie

Z naszej Aplikacji możesz korzystać możesz korzystać bez ograniczeń przed 30 dni.

Możesz też wykupić abonament i korzystać bez ograniczeń od 5 złotych za miesiąc.

Należności na Twoim koncie w kilka minut

Czy wiesz, że pieniądze możesz mieć niemal od razu, zanim jeszcze Twój kontrahent opłaci fakturę? Szybkie finansowanie faktur to usługa dodatkowa, z której możesz korzystać w ramach naszej Aplikacji.

ico

Mobilnie, czyli wszędzie

W podróży, na spotkaniu wszędzie gdzie możesz mieć dostęp do internetu masz możliwość wystawiania faktur i zarządzania nimi. Wystarczy skorzystać z aplikacji inFaktu na urządzenia mobilne. Pobierz wersje na pasujący Ci system iOS, Android i Windows.

ico

Dowiedz się więcej:

Szybkie płatności w inFakt – pytania i odpowiedzi

Kiedy mogę wysłać fakturę e-mailem?

Program do fakturowania

Błędy na fakturach, których nie trzeba poprawiać

Kto i kiedy musi wystawiać faktury?

4 popularne mity o korygowaniu faktur

Faktura do paragonu. Ile czasu na wystawienie?