Własna firma – konsultacje księgowe

Zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Jesteś ciekawy z czym to się dokładnie wiąże, jakie są koszty, sposoby rozliczania dotacji? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji ze specjalistami z Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt. Liczy się dobry start!

O firmie inFakt

Firma inFakt działa na rynku od 2008 r. Jest to nowoczesne Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę. inFakt oferuje: program do fakturowania, program do księgowości, biuro rachunkowe oraz usługę zakładania firmy. inFakt realizuje tzw. “Społeczną Odpowiedzialność Biznesu”, pomagając w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności.

Zakładanie firmy – bezpłatne materiały i konsultacje

Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo informacji, które przybliżą Ci temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Z naszego bloga dowiesz się jak najefektywniej prowadzić swoją dzialalność. Znajdziesz tam wiele informacji dotyczących zarówno optymalizacji podatkowej jak i zmian w przepisach.

Możesz również pobrać inFaktowe eBooki. Opisują one tematy najczęściej interesujące przedsiębiorców. Jednym z ciekawszych tematów tam poruszanych to porównanie samozatrudnienia i pracy na etacie.

Warto również zajrzeć na nasz kanał na YouTube, gdzie w krótki i przystępny sposób prezentujemy najciekawsze tematy związane z otwieraniem i prowadzeniem firmy.

Jeżeli będziesz miał jeszcze pytania zawsze możesz się z nami skontaktować. Nasi księgowi udzielą Ci bezpłatnych konsultacji księgowych. Pracujemy od poniedziałku do soboty od godz 7-22.

Prezes Zarządu inFakt Sp. z o.o.

Pochodzący z Nowego Sącza, absolwent zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej. Pierwsze "przedsiębiorcze szlify" zdobywał już od liceum. Chce pomagać innym przedsiębiorcom, aby prowadzenie księgowości było proste i bezproblemowe. Jego pasją jest tworzenie wartościowej organizacji, rozwijanie siebie i innych. Mąż Moniki i dumny tata Oli i Jeremiasza.

Fakturowanie i księgowość w Twoim telefonie!

Wystawiaj faktury oraz prowadź księgowość prost z telefonu! Księgowość firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dowiedz się więcej

Pobierz z App StoreinFakt - fakturowanie i księgowość na iPhone

"Program zajmuje się w prosty i przyjazny sposób tą szarą i nudną stroną prowadzenia firmy"

Logo MyApple
Pobierz z Google playNowa aplikacja do fakturowania na Androida

"Aplikacja mobilna to naturalne uzupełnienie możliwości, które daje Program do Fakturowania inFakt"