Zakładanie spółki

Zamawiasz rozmowę Potwierdzasz dane Masz założoną spółkę

Najczęściej zadawane pytania

Co się wydarzy po tym jak uzupełnię swoje dane?

Jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na pytania związane z założeniem spółki. Zwykle podczas 20-30 minutowej, darmowej konsultacji przedsiębiorcy znajdują odpowiedzi na wiele pytań, ale zawsze w obwodzie jest jeszcze rozmowa z doradcą podatkowym inFakt (usługa płatna).

Samo założenie spółki online przy naszej pomocy trwa od 30 do 90 minut w zależności od liczby wspólników. Następnie opłacony i podpisany wniosek trafia do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS), który po kilku dniach publikuje informacje o wpisie i spółka jest już oficjalnie powołana.

Z niezbędnych rzeczy potrzebujesz możliwość podpisywania dokumentów Profilem Zaufanym, nazwę spółki i adres siedziby. Jeśli masz wspólników, potrzebujesz wiedzieć jak dzielicie się procentowo udziałami oraz upewnić się, że podobnie jak Ty wszyscy mają Profil Zaufany. Profil Zaufany założyć za darmo na stronie pz.gov.pl i potwierdzisz go w jeden z tych 4 sposobów.

Wierzymy, że to produkt i obsługa zatrzymuje klientów w firmach, nie weksle i umowy. Dlatego w inFakt mamy jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

Tak, skontaktuj się w tej sprawie z naszym działem obsługi klientów.

Nowość

Poznaj nasze kompendium wiedzy o spółkach! Zobacz kompendium lub Zadaj nam pytanie.