Bezpłatne zakładanie firmy

Zamawiasz rozmowę Potwierdzasz dane Masz założoną firmę

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy zostawisz dane w formularzu do zakładania firmy, skontaktuje się z Tobą Księgowy inFaktu, który wysłucha Twoich potrzeb i rozwieje wątpliwości. Kiedy podejmiesz decyzję i ustalicie wszelkie ważne kwestie – zajmie się formalnościami i pomoże założyć Twoją firmę.

Z nami szybko założysz swoją działalność. Składasz wniosek o kontakt, oddzwaniamy w 48h i rozpoczynamy działanie. Całość ustaleń między Tobą a Księgowym i dopełnienie przez niego formalności trwa z reguły od 5 do 7 dni. Czyli możesz założyć firmę w niecały tydzień! Oczywiście zależy to też od Ciebie – kiedy będziesz miał czas i jak szybko omówisz wszystkie sprawy z Księgowym.

Cena uzależniona jest od wybranej formy opodatkowania i liczby dokumentów kosztowych (zakupowych). Najtańsza księgowość dla Jednoosobowej Działalności Gospodarczej zaczyna się od 189 zł netto miesięcznie, Spółka z o.o. – od 619 zł netto miesięcznie.

Tak. Podczas rozmowy Księgowy zbierze informacje na temat przysługujących Ci ulg, poinformuje Cię o nich i pomoże założyć Twoją firmę tak, abyś z nich skorzystał.

Po założeniu działalności gospodarczej współpraca z Księgowym jest bezterminowa. Możesz zmienić tego Księgowego w każdym momencie lub zrezygnować z obsługi Księgowego już po pierwszym miesiącu od założenia firmy.

Nie. Działalność założona w inFakcie pozostaje Twoją własnością. Księgowy inFaktu towarzyszy Ci na każdym kroku. Przygotuje za Ciebie odpowiednie dokumenty rejestracyjne i poinformuje Cię o przysługujących Ci ulgach i benefitach. Zachowujesz pełną kontrolę nad swoją działalnością.

Masz więcej pytań dotyczących założenia działalności gospodarczej? Porozmawiaj z nami