Zmiany w aplikacji inFakt – zapraszamy do testowania i dzielenia się opiniami!

W ciągu ostatnich miesięcy pracowaliśmy intensywnie nad doskonaleniem naszej aplikacji. Zachęcamy do testowania i dzielenia się z nami swoimi opiniami na temat wprowadzonych zmian. Stare i nowe widoki Przychodów w aplikacji inFakt będą funkcjonować równolegle do końca lutego br.

Nowości w Przychodach: Produkty, Klienci, Podgląd faktury

Ulepszanie funkcjonalności naszej aplikacji w dużej mierze polegało w ostatnim czasie na wprowadzeniu nowości do sekcji Przychodów.

Użytkownicy otrzymali możliwość dodawania nowych produktów przy pomocy przejrzystego formularza, ułatwiającego procesy dodawania, edycji i podglądu.

Podobne zmiany objęły też sekcję Klientów – wprowadziliśmy możliwość aktualizacji danych kontrahentów wprowadzonych dużo wcześniej do bazy.

Nowości w Przychodach: produkty, klienci i podgląd faktury

Nowe widoki – jeszcze łatwiejsze wystawianie faktur w inFakt

Z czego najczęściej korzystają nasi Klienci? Oczywiście, z możliwości wystawiania faktur online. Naszym celem było więc uproszczenie tego procesu i skrócenie czasu wystawiania dokumentu poprzez zmianę wyglądu formularza, m.in.:

  • dodawanie Klienta za pomocą rozwijanego menu
  • dodanie sekcji wprowadzania towarów i usług
  • możliwość ukrycia dodatkowych pól na fakturze
  • możliwość edycji danych.

Nowy widok faktur – wystawianie dokumentu jeszcze łatwiejsze!

infakt

Zmiany objęły także widok faktury korygującej – Nowy widok faktur – faktura korygująca.

Ostatnio informowaliśmy także o zmianach wprowadzonych dla faktury zaliczkowej oraz końcowej – dzięki nowym funkcjom prowadzenie rozliczeń tego typu transakcji jest bardzo czytelne, pozwala zachować porządek we wszystkich fakturach zaliczkowych i uniknąć pomyłki przy fakturze końcowej.

Nowe widoki – faktura zaliczkowa i końcowa

Wprowadziliśmy również nowe widoki dodawania utargu dziennego oraz dowodu wewnętrznego.

Wkrótce kolejne nowości: nowe typy wszystkich faktur, rabat

Już wkrótce zakończymy proces wdrażania zmian w sekcji Przychodów. Wprowadzone do użytku zostaną nowe widoki wszystkich typów faktur, a także możliwość wprowadzania rabatu.

Nowe i stare widoki funkcjonują równolegle do końca lutego br. Aby korzystać z nowych widoków, wystarczy kliknąć w „Przełącz na nową wersję inFakt” w prawym górnym rogu aplikacji, natomiast żeby powrócić do poprzednich widoków – „Wróć do starej wersji inFakt”.

Zapraszamy do testowania zmian, dzielenia się z nami swoimi opiniami. Z początkiem marca przestaniemy wspierać stare widoki.