Nowości w Przychodach: Produkty, Klienci i podgląd faktury

Niedawno wspominaliśmy Wam o rozpoczęciu prac związanych z modernizacją działu „Przychody”. Wszystko idzie zgodnie z planem – użytkownicy programu już teraz mogą zobaczyć pierwsze wprowadzone zmiany i korzystać z nowych widoków.

Produkty – odświeżony widok

Pierwszą z wprowadzonych zmian jest odświeżenie sekcji z Produktami. Przedsiębiorcy mogą dodawać nowe produkty za pomocą przejrzystego formularza, dzięki czemu procesy dodawania, edycji oraz podglądu produktów zostały znacznie usprawnione.

Podobna modernizacja wdrożona została w sekcji Klientów. Dodatkowo wprowadziliśmy opcję aktualizowania klientów – podczas dodawania kontrahenta, który jest już w bazie jednak jego dane są starsze niż te które są w GUS, pojawia się możliwość aktualizacji.

blog-duze-podglad

Nowe podglądy faktur

Spore zmiany szykują się również w obszarze wystawiania faktur. Już teraz dla naszych Klientów dostępny jest nowy podgląd dokumentu. Aby zapoznać się z wprowadzoną aktualizacją wystarczy kliknąć w hasło „Zobacz nową wersję podglądu faktur” znajdujące się pod menu Przychodów.

Podgląd faktury – stara wersja vs. nowa wersja

01-v1

Faktury – planowane zmiany

Kolejnym etapem wdrażanych w „Przychodach” zmian będzie udostępnienie nowych formularzy do wystawiania i edycji faktur. Podobnie jak w przypadku podglądu faktury, na początku użytkownicy otrzymają możliwość zapoznania się z nowościami poprzez przełączenie na nowszy widok. Dopiero w późniejszym czasie zmiana zostanie wprowadzona dla wszystkich Klientów korzystających z aplikacji.

Masz pytania związane ze zmianami w aplikacji? Napisz w komentarzu lub skontaktuj się z nami – info@infakt.pl