Szybki kontakt z własną księgową w aplikacji mobilnej inFakt


13 czerwca 2014 3 min. czytania

Księgowość w inFakcie jest nowoczesna i prosta. Nie nie myślisz o niej, gdy nie musisz. W sytuacji bardziej skomplikowanej, gdy masz jakiekolwiek wątpliwości czy podejmujesz dobrą decyzję, skonsultujesz się z łatwością ze swoją osobistą księgową wybraną w inFakcie.

W inFakcie każdy klient może mieć osobistą księgową

Wybierając w inFakcie obsługę księgową zyskujesz sprawdzoną księgową i aplikację do fakturowania oraz zarządzania księgowością w cenie. Dzięki tej aplikacji z łatwością kontaktujesz się z księgową, wymieniasz dokumenty, otrzymujesz gotowe sumy składek i podatków do opłacenia w kilka sekund.

Osobista księgowa lub księgowy bezpośrednio zajmuje się obsługą jego rozliczeń – weryfikacją i księgowaniem kosztów, składaniem deklaracji i reprezentowaniem przed urzędami. Imię i nazwisko, telefon oraz e-maila do osobistej księgowej w inFakt można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto inFakt.pl.

Czasami kontakt z księgową może się przydać

A kiedy i do czego dane osobistej księgowej mogą się przydać? To dość proste – z księgową można kontaktować się np. gdy klient chce sprawdzić:

 • czy określony wydatek może być kosztem,
 • jaką stawkę VAT zastosować dla danej sprzedaży,
 • w jaki sposób opodatkować przychód,
 • co musi się znaleźć na fakturze i czy jej wystawienie jest konieczne,
 • jak rozliczyć transakcje zagraniczne,
 • jak rozliczać w firmie samochód,

…i wiele innych kwestii, które mogą pojawić się w trakcie prowadzenia działalności.

To naturalne, że przedsiębiorcy mają liczne pytania – w końcu formalności to nie taka prosta sprawa. I właśnie dlatego chcemy możliwie ułatwić kontakt z własną księgową w inFakcie.

Jak skontaktować się z księgową w aplikacji mobilnej inFaktu?

Do naprawdę wygodnego kontaktu z księgową proponujemy korzystanie z aplikacji mobilnej inFaktu na iPhone’a. Jak to działa?

 • Uruchamiasz aplikację inFaktu i logujesz się na swoje konto (dane takie same, jak dla wersji www).
 • Na ekranie głównym i w wielu miejscach aplikacji na dole ekranu zobaczysz zdjęcie Twojej księgowej, jej imię i nazwisko oraz link „Skontaktuj się ze mną”.
 • Jeśli dotkniesz ten link, to zobaczysz dostępne opcje kontaktu w postaci dwóch wygodnych przycisków.

Możesz zadzwonić do księgowej lub napisać do niej – wystarczy dotknąć wybrany przycisk. Wykonanie telefonu wymaga dodatkowego potwierdzenia – aby zapobiec przypadkowym połączeniom.

Kontakt-z-ksiegowa1

W ten oto sposób kontaktujesz się szybko i wygodnie, bez wychodzenia z aplikacji i właśnie wtedy, kiedy głowisz się nad sprawami księgowymi w Twojej firmie.

Poznaj inne funkcje aplikacji mobilnej inFaktu

To oczywiście niejedyna funkcja nowej aplikacji mobilnej. Inne ciekawe opcje opisywaliśmy już na blogu inFaktu i warto je sprawdzić:

Zapraszamy do pobierania aplikacji – wystarczy kliknąć w przycisk, aby przejść do App Store.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

 • Bez papieru
 • Bez dojazdów do księgowego
 • Bez marnowania Twojego czasu