Prawdziwie mobilna księgowość – z aplikacją inFaktu


4 czerwca 2014 2 min. czytania

Nowa aplikacja inFaktu na iPhone’a sprawia, że całą księgowość firmy nosisz w kieszeni. W dowolnym momencie możesz nie tylko wystawiać faktury i robić zdjęcia kosztów, ale także sprawdzać zaksięgowane koszty, czy podatki i ZUS do zapłaty. Warto pobrać naszą darmową „appkę” i przekonać się samemu jak to działa.


Wystarczy skorzystać z poniższego przycisku, aby szybko „przeskoczyć” do App Store i poznać księgowość online w nowej, mobilnej odsłonie.

Stan finansów firmowych – w inFakcie stale do wglądu

Rozliczenia, które prowadzą księgowi z Biura Rachunkowego inFakt są widoczne dla każdego klienta w aplikacji inFakt.pl. Wystarczy się zalogować, aby:

  • przeglądać wszystkie wystawione faktury,
  • przeglądać zaksięgowane koszty,
  • sprawdzać kwoty podatku dochodowego i VAT-u z dowolnego okresu,
  • sprawdzać kwoty składek ZUS.


Dzięki temu z łatwością możesz sprawdzać ile zarobiłeś i ile wydałeś w danym okresie. Do wglądu są też dane poszczególnych kosztów, wraz ze skanami faktur.
Te dane mogą być kluczowe, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji dotyczących firmy.

Co więcej, wszystkie operacje wykonywane przez księgowych są widoczne, np. możesz sprawdzać czy i w jaki sposób koszty zostały zaksięgowane. Nie mamy pod tym względem żadnych tajemnic – chcemy, żeby usługa była w pełni przejrzysta.

Teraz księgowość także w kieszeni – na ekranie smartfona

Z nową aplikacją inFaktu przeglądanie przychodów i kosztów, a także kwot podatków jest dostępne w Twoim iPhonie. Wystarczy pobrać aplikację z App Store i zalogować się na swoje konto.

To oznacza dostęp do danych księgowych zapisanych na koncie inFakt.pl.

Można sprawdzić kwotę podatku, numer konta urzędu i oznaczyć jako „zapłacony”:

Księgowość w aplikacji

Można też przeglądać zaksięgowane koszty:

Lista kosztów

Oczywiście, można też przeglądać kwoty przychodów i kosztów zbiorczo, a także sprawdzać kwoty składek ZUS. Aplikacja inFaktu na iPhone’a daje zresztą znacznie więcej możliwości, które najlepiej samodzielnie przetestować.

Warto poznać dwie inne funkcje, które już opisaliśmy na blogu inFaktu:

Aplikacja mobilna - księgowość w inFakcie