Faktura w Twoim iPhonie – wygodnie i nowocześnie

Jak w prosty sposób wywrzeć pozytywne wrażenie na kliencie? Do tego wystarczą iPhone i inFakt. Klient przychodzi po fakturę, a wówczas wyciągasz telefon, włączasz aplikację inFakt i w parę chwil faktura trafia e-mailem prosto do klienta. Szybko, wygodnie i bardzo nowocześnie.

W skrócie

W mobilnej aplikacji inFaktu możesz:

  • Wystawiać faktury korzystając z danych zapisanych na Twoim koncie
  • Dodawać nowych klientów i zapisywać nowe produkty
  • Kontaktować się z księgowymi inFaktu
  • Warto pobrać i przetestować!

Aplikacja inFakt – bardzo prosty sposób na fakturowanie

Mobilna wersja inFaktu na iPhone’a to najważniejsze funkcje fakturowania w Twojej kieszeni. Jak łatwo się więc domyślić, wystawienie faktury trwa w niej dosłownie parę chwil. Wszystko dzięki temu, że Twoje desktopowe konto inFakt jest w 100% połączone z kontem w aplikacji. A zatem w aplikacji inFaktu znajdziesz:

  • wszystkie wystawione faktury – wystarczy wybrać opcje „wystaw podobną”, aby uzyskać fakturę w parę chwil,
  • wszystkie dodane produkty i klienci – uzupełnianie danych w aplikacji jest proste i szybkie,
  • opcje zapisu faktury do PDF i wysyłki e-mailem – prosto z aplikacji.

Dzięki temu aplikacja inFaktu na iPhone’a to prawdziwe mobilne fakturowanie. Które można przetestować całkowicie za darmo. I warto zrobić to już teraz, po prostu pobierając naszą najnowszą appkę.

Inne funkcje aplikacji też czekają!

Oczywiście, aplikacja to nie tylko fakturowanie, choć to zapewne funkcja, z której użytkownicy korzystają najczęściej i najchętniej. najciekawsza funkcja aplikacja to robienie zdjęć faktur kosztowych, które można potem wysłać prosto do osobistej księgowej w inFakcie. Prościej i wygodniej chyba już się nie da 🙂

wystawianie-faktury