Teraz każdy klient inFaktu może mieć osobistą księgową

Moja księgowa – to nowa usługa dla klientów Biura Rachunkowego inFakt i zarazem nowa opcja w inFakt.pl. Obecnie każdy klient korzystający z obsługi księgowej w inFakcie ma dedykowanego specjalistę – księgową lub księgowego – który zna szczegóły jego rozliczeń. Jak sprawdzić kto z inFaktu obsługuje moją firmę?

inFakt – zespół księgowych i aplikacja online

Dla większości naszych klientów kontakt z inFaktem rozpoczął się pewnie od technologii, czyli od serwisu inFakt.pl w którym można wystawiać faktury i prowadzić księgowość na własną rękę. Faktycznie, to od tych usług rozpoczęła się nasza historia. Ale obecnie inFakt.pl to coś więcej.

inFakt.pl optymalizuje w całości księgowość przedsiębiorcom, którzy wybrali także obsługę księgową przez inFakt. Dla nich inFakt.pl to centrum informacji o podatkach i składkach ZUS, przychodach i kosztach firmy, a także miejsce wystawiania faktur i pobierania skanów kosztów. Najważniejsze jest jednak to, że o dane finansowe naszych klientów dostępne na inFakt.pl stale dbają księgowi z inFaktu.

I właśnie sposób obsługi przez zespół księgowych inFaktu uległ niedawno bardzo interesującej zmianie, dzięki wprowadzeniu funkcji moja księgowa.

Jak sprawdzić kto jest moją księgową?

Obecnie każdy klient z obsługą księgową w inFakcie ma przypisaną jednego specjalistę – jest to księgowy lub księgowa. Ta osoba jest ekspertem w sprawach podatków i rozliczeń, a zarazem zna szczegóły dotyczące danej firmy.

Po zalogowaniu się na inFakt.pl, klient księgowości w lewym górnym rogu ekranu widzi informacje o osobie przypisanej do obsługi jego firmy:

  • jej imię i nazwisko oraz zdjęcie,
  • bezpośredni numer telefonu,
  • bezpośredni adres e-mail.

Moja-księgowa-nowa-funkcja-w-inFakt.pl_

Moja księgowa to osoba, z którą w pierwszej kolejności trzeba się kontaktować w jakiejkolwiek sprawie związanej z księgowością. To właśnie ona najszybciej i najlepiej udzieli odpowiedzi na pytanie.

Zachęcamy, aby wszelkie pytania kierować do własnej księgowej, a nie na ogólny adres e-mail lub numer telefonu inFaktu. Oczywiście, zapytania udzielone w dotychczasowy sposób również uzyskają odpowiedzi.

A co, gdy księgowa jest na urlopie? Nie ma obaw – zespół inFaktu jest elastyczny – osobę, która udaje się na zasłużony wypoczynek zawsze ma kto zastąpić. Wtedy po zalogowaniu dowiesz się, że Twoja księgowa ma urlop i znajdziesz dane osoby, która ją zastępuje.

Dlaczego wprowadziliśmy „moją księgową”?

Zależy nam, aby osoby wybierające księgowość w inFakcie czuły się bezpiecznie. W końcu powierzają nam delikatne i niezwykle ważne informacje – o swoich finansach. Właśnie dlatego zbudowaliśmy profesjonalny zespół księgowych.

Moja księgowa w inFakcie

Chcemy, abyście i Wy mieli pełną świadomość kim są osoby, które Was obsługują. Taką świadomość da możliwość kontaktu bezpośrednio z księgowymi inFakt. To one dbają o Wasze bezpieczeństwo i z przyjemnością pomogą Wam, gdy tylko tego potrzebujecie. Zapewniają Wam także aktywne doradztwo dostosowane do realiów danej firmy.

Już teraz zalogujcie się na inFakt.pl, sprawdźcie kto Was obsługuje i przywitajcie się ze swoją księgową 🙂

Chcesz zoptymalizować księgowość w swojej firmie?

  • Przetestuj inFakt za darmo, także w wersji mobilnej. Wystaw bezbłędną e-fakturę w minutę.

Sprawdź, jak łatwo wystawisz e-fakturę

Masz pytania do artykułu? Odpowiemy w komentarzu.