Dzień Księgowych 2023 w inFakcie

Dorota Mglej

Dzień Księgowych to dla nas jeden z ważniejszych dni w roku. Nie od dziś wiadomo, że inFakt nie byłby inFaktem, gdyby nie nasi Księgowi. Z tej okazji już kolejny rok z rzędu zaprosiliśmy współpracujące z nami osoby na spotkanie. Były warsztaty, szkolenia i networking.

W tym roku świętowaliśmy od 1 do 2 czerwca i był to bardzo intensywny czas. Oprócz części merytorycznej ważna była dla nas też integracja zespołu. 

Budowanie inFaktycznej społeczności

Nasi Księgowi na co dzień pracują zdalnie z różnych miejsc w Polsce. Dzięki m.in. naszej społeczności na Facebooku mają ze sobą ścisły, codzienny kontakt. Bardzo zależy nam, by mieli okazję poznawać się i utrzymywać dobre relacje również na żywo. To główny cel naszego corocznego spotkania.

Integracyjne warsztaty barmańskie, wspólne posiłki, zabawa taneczna i przede wszystkim wiele rozmów. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się i spędzić razem trochę czasu. Do zobaczenia niedługo!

Wręczenie statuetek – inFaktów 

To specjalne wyróżnienia dla naszych Księgowych, którzy w tym roku wykazali się największym zaangażowaniem. Statuetki powędrowały do osób, które nie tylko wzorowo działają na rzecz swoich klientów. Przede wszystkim też aktywnie udzielają się w naszej społeczności – szeroko dzielą się wiedzą, prowadzą szkolenia, wspierają innych Księgowych i pomagają rozwiązywać problemy. 

Zorganizowaliśmy także quiz z wiedzy księgowej, w którym sprawdziliśmy wiedzę z różnych trudnych zagadnień. Zwyciężyła Joanna Dziarska, do której powędrowała statuetka specjalna inFakt 2023. Gratulujemy!

Warsztaty wspierające rozwój osobisty

Nasz Chief People Officer Dominik Juszczyk poprowadził warsztat pt. „Jak radzić sobie, gdy nie wiadomo, w co włożyć ręce – narzędzia i sposoby działania”. Porozmawialiśmy o produktywności i efektywnym zarządzaniu czasem. Otrzymaliśmy praktyczne wskazówki i narzędzia, które pomagają w codziennej pracy.

Szkolenia i wykłady merytoryczne

Księgowi inFakt chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi. Tym razem mieliśmy okazję wysłuchać dwóch świetnych szkoleń:

  • Jacek Pączek opowiadał o kadrach i płacach,
  • Bartosz Górski poprowadził szkolenie z metod kasowej, memoriałowej i sprzedaży mieszanej.

Z kolei Hubert Nodżak TechLead w inFakcie przybliżył nam, jakie zagrożenia czekają w internecie i jak się przed nimi bronić. Dziękujemy za ogromną dawkę przydatnej wiedzy.

Konsultacje z doradcą podatkowym 

Przez cały ten czas nasz Główny Doradca Podatkowy Piotr Juszczyk był dostępny dla Księgowych, którzy chcieli wymienić doświadczenia, omówić bieżące problemy i wątpliwości podatkowo-księgowe. 

Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia za rok!

Chcesz dołączyć do grona inFaktycznych Księgowych i wspólnie z nami świętować za rok? Sprawdź nasze oferty współpracy i zostań Księgowym(-ą) inFaktu.


Dorota Mglej
Absolwentka studiów ekonomicznych, zainteresowana biznesem i finansami. W inFakcie odpowiadam za content. Dostarczam Przedsiębiorcom i Księgowym treści, które pomagają prowadzić firmę. Prywatnie miłośniczka gór, podróży i książek.