Współpraca z inFaktem: 6 korzyści dla Księgowych

Dorota Mglej

Stały dostęp do bazy nowych klientów i zawsze pewne wynagrodzenie. Pełne wsparcie merytoryczne i techniczne oraz aplikacja, która szybko stanie się Twoją prawą ręką. Do tego w pełni zdalna praca, którą wykonujesz, skąd chcesz i kiedy chcesz. To niektóre z korzyści, jakie otrzymujesz, dołączając do grona Księgowych inFaktu.

Zapewniamy klientów do obsługi

Od początku współpracy z nami, po okresie wdrożenia, powierzamy Ci klientów do obsługi. Co ważne – powierzamy, ale nie narzucamy. To Ty decydujesz, z jaką liczbą klientów chcesz współpracować. Możesz też wskazać nam interesujące Cię branże – staramy się, by Twoje doświadczenie i zainteresowania były zbieżne z biznesem klienta.

Nie musisz martwić się o promowanie swoich usług i poświęcać czasu na szukanie klientów. Gwarantujemy Ci stały dostęp do naszej bazy. Ty zajmujesz się pracą, my dbamy o resztę.

Ty decydujesz, ile zarabiasz 

W inFakcie masz wpływ na swoje wynagrodzenie. Po pierwsze – decydujesz, jaką liczbę klientów będziesz obsługiwać. Po drugie – samodzielnie wyceniasz swoją pracę i ustalasz swój cennik. Możesz różnicować ceny usług ze względu m.in. na formę działalności gospodarczej klienta czy miesięczną ilość dokumentów do zaksięgowania. 

Ile zarabiają Księgowi, którzy współpracują z inFaktem? 

Poniżej kilka danych:

  • Średnie miesięczne wynagrodzenie samodzielnego Księgowego(-wej) po roku współpracy to 7 985 zł netto na B2B. Mediana zarobków w tej grupie Księgowych wynosi 6 680 zł netto.
  • Średnie miesięczne wynagrodzenie dla Księgowego(-wej) po ponad 1,5 roku współpracy to już 17 420 zł netto. Mediana zarobków w tej grupie Księgowych to 17 459 zł netto.
  • Maksymalne wypłacone w ostatnim czasie wynagrodzenie (dla jednego Księgowego) wyniosło ponad 32 000 zł netto.

Wynagrodzenie otrzymujesz bezpośrednio od inFaktu

Za Tobą współpraca z nierzetelnym klientem, który nie płacił na czas? A może do dziś nie uregulował swoich należności za usługi? Procesy odzyskiwania pieniędzy od nieuczciwych kontrahentów są czasochłonne i trzeba poświęcić im sporo energii. Jeśli współpracujesz z inFaktem, ten problem Cię nie dotyczy.

Twoje wynagrodzenie jest pewne. Co miesiąc otrzymujesz je bezpośrednio od nas. Bez względu na to, czy klient uregulował swoje należności. Nie musisz martwić się o ewentualne procesy windykacyjne. Po raz kolejny – bierzemy to na siebie.

Udostępniamy Ci wygodną aplikację

Otrzymujesz dostęp do wygodnej aplikacji inFakt, która staje się Twoją prawą ręką przy obsłudze klientów. Nasz system rozczytuje faktury, samodzielnie wylicza podatki, przypomina klientom o terminach zapłaty podatków, składek ZUS i wiele więcej. Wszystkich klientów obsługujesz 100% online.

Wspieramy merytorycznie i technicznie

Księgowi, którzy dołączają do inFaktu, stają się częścią naszej inFaktycznej społeczności. Od początku otrzymują pełne wsparcie.

Wsparcie techniczne 

Zapewniamy stałą pomoc techniczną i tłumaczymy, jak pracować z aplikacją inFakt. Jeśli coś sprawia Ci kłopot, zgłoś się po wsparcie. Jesteśmy dla Ciebie we wszystkie dni robocze.

Wsparcie merytoryczne 

Nie wiesz, jak coś zaksięgować? Masz problem z klasyfikacją wydatku klienta i chcesz się poradzić, czy prawidłowo uznajesz go za koszt? Spokojnie, postaramy się pomóc. Możesz zgłosić się do nas ze swoimi wątpliwościami, a nasz doradca podatkowy przeanalizuje problem i podpowie rozwiązanie.

Aby zadbać o Twój rozwój, zapewniamy także cykliczne, dedykowane szkolenia m.in. z doradcą podatkowym.

Społeczność inFaktycznych Księgowych 

W dedykowanej grupie na Facebooku Księgowi wspólnie omawiają bieżące zmiany podatkowe, dyskutują o problemach, wypracowują rozwiązania i dzielą się doświadczeniem. Współpracując z inFaktem, dołączasz do wspierającej się społeczności. Na tę chwilę grupa liczy ponad 450 osób.

Pracujesz, skąd chcesz i kiedy chcesz

Dzięki rozbudowanej aplikacji, dzięki której obsługujesz klientów w całości online, pracujesz w 100% zdalnie. To Ty decydujesz, z jakiego miejsca i w jakich godzinach będziesz wykonywać swoje zadania. Możesz dostosować godziny pracy do swojego rozkładu dnia. Zapewniamy pełną elastyczność i nie narzucamy sztywnego harmonogramu obsługi klientów.

Brzmi ciekawie? Nie bez powodu 95% Księgowych inFaktu jest zadowolonych ze współpracy i poleciłoby ją swoim znajomym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o warunkach pracy z nami, sprawdź stronę: Zostań Księgowym inFaktu.


Dorota Mglej
Absolwentka studiów ekonomicznych, zainteresowana biznesem i finansami. W inFakcie odpowiadam za content. Dostarczam Przedsiębiorcom i Księgowym treści, które pomagają prowadzić firmę. Prywatnie miłośniczka gór, podróży i książek.