Współpraca z inFaktem: 5 korzyści dla Księgowych

Dorota Mglej

Stały dostęp do bazy nowych klientów i zawsze pewne wynagrodzenie. Pełne wsparcie merytoryczne i techniczne oraz aplikacja, która szybko stanie się Twoją prawą ręką. Do tego w pełni zdalna praca, którą wykonujesz, skąd chcesz i kiedy chcesz. To niektóre z korzyści, jakie otrzymujesz, dołączając do grona Księgowych inFaktu.

Zapewniamy klientów do obsługi

Od początku współpracy z nami, po okresie wdrożenia, powierzamy Ci klientów do obsługi. Co ważne – powierzamy, ale nie narzucamy. To Ty decydujesz, z jaką liczbą klientów chcesz współpracować. Możesz też wskazać nam interesujące Cię branże – staramy się, by Twoje doświadczenie i zainteresowania były zbieżne z biznesem klienta.

Nie musisz martwić się o promowanie swoich usług i poświęcać czasu na szukanie klientów. Gwarantujemy Ci stały dostęp do naszej bazy. Ty zajmujesz się pracą, my dbamy o resztę.

Ty decydujesz, ile zarabiasz 

W inFakcie masz wpływ na swoje wynagrodzenie. Po pierwsze – decydujesz, jaką liczbę klientów będziesz obsługiwać. Po drugie – samodzielnie wyceniasz swoją pracę i ustalasz swój cennik. Możesz różnicować ceny usług ze względu m.in. na formę działalności gospodarczej klienta czy miesięczną ilość dokumentów do zaksięgowania. 

Ile zarabiają Księgowi, którzy współpracują z inFaktem? 

Poniżej kilka danych:

  • Średnie miesięczne wynagrodzenie samodzielnego Księgowego(-wej) po roku współpracy to 7 985 zł netto na B2B. Mediana zarobków w tej grupie Księgowych wynosi 6 680 zł netto.
  • Średnie miesięczne wynagrodzenie dla Księgowego(-wej) po ponad 1,5 roku współpracy to już 17 420 zł netto. Mediana zarobków w tej grupie Księgowych to 17 459 zł netto.
  • Maksymalne wypłacone w ostatnim czasie wynagrodzenie (dla jednego Księgowego) wyniosło ponad 32 000 zł netto.

Wynagrodzenie otrzymujesz bezpośrednio od inFaktu

Za Tobą współpraca z nierzetelnym klientem, który nie płacił na czas? A może do dziś nie uregulował swoich należności za usługi? Procesy odzyskiwania pieniędzy od nieuczciwych kontrahentów są czasochłonne i trzeba poświęcić im sporo energii. Jeśli współpracujesz z inFaktem, ten problem Cię nie dotyczy.

Twoje wynagrodzenie jest pewne. Co miesiąc otrzymujesz je bezpośrednio od nas. Bez względu na to, czy klient uregulował swoje należności. Nie musisz martwić się o ewentualne procesy windykacyjne. Po raz kolejny – bierzemy to na siebie.

Wspieramy merytorycznie i technicznie

Księgowi, którzy dołączają do inFaktu, stają się częścią naszej inFaktycznej społeczności. Od początku otrzymują pełne wsparcie.

Aplikacja i wsparcie techniczne 

Otrzymujesz dostęp do wygodnej aplikacji inFakt, która staje się Twoją prawą ręką przy obsłudze klientów. Nasz system rozczytuje faktury, samodzielnie wylicza podatki, przypomina klientom o terminach zapłaty podatków, składek ZUS i wiele więcej. Zapewniamy Ci stałą pomoc techniczną i tłumaczymy, jak pracować z aplikacją. Jesteśmy dla Ciebie we wszystkie dni robocze.

Wsparcie merytoryczne 

Nie wiesz, jak coś zaksięgować? Masz problem z klasyfikacją wydatku klienta i chcesz się poradzić, czy prawidłowo uznajesz go za koszt? Spokojnie, postaramy się pomóc. Możesz zgłosić się do nas ze swoimi wątpliwościami, a nasz doradca podatkowy przeanalizuje problem i podpowie rozwiązanie.

Aby zadbać o Twój rozwój, zapewniamy także cykliczne, dedykowane szkolenia m.in. z doradcą podatkowym.

Społeczność inFaktycznych Księgowych 

W dedykowanej grupie na Facebooku Księgowi wspólnie omawiają bieżące zmiany podatkowe, dyskutują o problemach, wypracowują rozwiązania i dzielą się doświadczeniem. Współpracując z inFaktem, dołączasz do wspierającej się społeczności. Na tę chwilę grupa liczy ponad 450 osób.

Pracujesz, skąd chcesz i kiedy chcesz

Dzięki rozbudowanej aplikacji, dzięki której obsługujesz klientów w całości online, pracujesz w 100% zdalnie. To Ty decydujesz, z jakiego miejsca i w jakich godzinach będziesz wykonywać swoje zadania. Możesz dostosować godziny pracy do swojego rozkładu dnia. Zapewniamy pełną elastyczność i nie narzucamy sztywnego harmonogramu obsługi klientów.

Brzmi ciekawie? Nie bez powodu 95% Księgowych inFaktu jest zadowolonych ze współpracy i poleciłoby ją swoim znajomym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o warunkach pracy z nami, sprawdź stronę: Zostań Księgowym inFaktu.


Dorota Mglej
Absolwentka studiów ekonomicznych, zainteresowana biznesem i finansami. W inFakcie odpowiadam za content. Dostarczam Przedsiębiorcom i Księgowym treści, które pomagają prowadzić firmę. Prywatnie miłośniczka gór, podróży i książek.