Aplikacja mobilna inFaktu na iPhone’a – 4 najciekawsze funkcje


12 sierpnia 2014 2 min. czytania

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoje biznesy nie tylko w standardowym biurze, ale też poza nim – a wtedy bardzo przydaje się księgowość i fakturowane mobilne. Właśnie do tego służy aplikacja mobilna inFaktu na iPhone’a. Warto poznać jej 4 najciekawsze funkcje.

1. Mobilne fakturowanie

Jest prosty sposób, aby pokazać klientowi, że firma jest nowoczesna i idzie z duchem czasu. Gdy klient przyjdzie po fakturę, wystarczy wyjąć telefon i po paru dotknięciach ekranu gotowy dokument trafi prosto na jego skrzynkę e-mail.

Wszystko dzięki temu, że w aplikacji inFaktu można znaleźć funkcje fakturowania znane z wersji desktopowej. Np. jest funkcja „wystaw podobną”. Wystarczy wybrać ostatnio wystawianą fakturę dla danego klienta, użyć funkcji „wystaw podobną”, podmienić te elementy, które ulegają zmianie i… gotowe.

Więcej na ten temat możecie sprawdzić w tym artykule.

Mobilne fakturowanie

2. Zdjęcia kosztów

A oto niezwykle ciekawa funkcja skierowana do klientów Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Przedsiębiorcy korzystający z jego usług dostarczają księgowym faktury kosztowe w postaci skanów elektronicznych. Mają na to 3 sposoby – jednym z nich jest wykonywanie zdjęć telefonem. Jak to działa?

Wystarczy uruchomić aplikację na iPhonie, skorzystać z funkcji dodaj koszt, skierować aparat na fakturę kosztową, wykonać zdjęcie i wysłać. Dzięki temu trafi prosto na konto klienta w inFakcie.

Zdjecia kosztow

Przy okazji zachęcamy, aby pamiętać, że tak wykonane zdjęcia koszów muszą być czytelne. W tym artykule sprawdzicie jak o to zadbać.

3. Księgowość zawsze pod ręką

Jednym z najciekawszych aspektów księgowości w inFakcie jest to, że klient ma stały dostęp do swoich danych księgowych. Są to kwoty podatków, kwoty przychodów i kosztów, a także aktualne składki ZUS.

Jak łatwo się domyślić, te dane można sprawdzać z użyciem aplikacji inFaktu na iPhone’a. A to oznacza, że klient inFaktu „nosi” całą księgowość swojej firmy w kieszeni. To naprawdę wygodne.

Mobilna ksiegowosc

4. Kontakt z księgową

Nie mniej ciekawa funkcja to szybki i wygodny kontakt z własną księgową w inFakcie. Wystarczy uruchomić aplikację, aby zobaczyć zdjęcie osoby odpowiedzialnej za księgowowść klienta w inFakcie oraz opcję „Skontaktuj się ze mną”.

Dosłownie chwila wystarczy, aby zadzwonić do własnej księgowej lub księgowego w inFakcie.

Pobierz aplikację mobilną i przetestuj!

  • Wystawiaj faktury – gdziekolwiek i kiedykolwiek
  • Sprawdzaj kwoty przychodów i kosztów
  • Sprawdzaj kwoty podatków i składek ZUS

Pobierz z iTunes

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu