Program do samodzielnej księgowości

Stworzyliśmy kompletny program do samodzielnego prowadzenia księgowości w Jednoosobowej Działalności Gospodarczej. Dzięki niemu maksymalnie zoptymalizujesz koszty związane z księgowością. Otrzymasz za darmo wsparcie merytoryczne od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 22:00. Dla nowych Klientów abonament za pierwszy rok z rabatem -50%, czyli tylko 19,50 zł netto na miesiąc.

Wystawiasz faktury bezbłędnie i szybko

inFakt maksymalnie ułatwia wystawienie faktury poprzez: rozczytywanie danych kontrahenta po podaniu NIP, szablony faktur, tworzenie faktur podobnych, bazę danych kontrahentów i produktów oraz wiele innych udogodnień.

Dodajesz koszty robiąc zdjęcia

Faktury kosztowe dodajesz kiedy tylko chcesz. Możesz załączyć plik, który właśnie odebrałeś. Możesz zrobić zdjęcie faktury np. za paliwo jeszcze w drodze, zaraz po jej otrzymaniu. W ten sposób żadnej faktury nigdy nie zgubisz i o żadnej nie zapomnisz.

Generujesz i wysyłasz JPK

Co miesiąc z łatwością wygenerujesz plik JPK_VAT i aplikacja podpowie, gdzie go wysłać. Jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy opcję podpisania JPK kwotą przychodu. Wysyłka pliku jest więc wyjątkowo prosta.

Masz darmowe wsparcie księgowe

Odpowiadamy od razu w dni robocze i sobotę w godzinach od 7:00 do 22:00, a poza tymi godzinami po prostu zostawiasz nam pytanie, a my wracamy do Ciebie z rozwiązaniem.

Możesz korzystać bez opłat

Jeśli masz do 3 faktur w miesiącu, możesz korzystać z naszej aplikacji zupełnie za darmo.

Przy większej liczbie dokumentów księgowych potrzebne będzie wykupienie abonamentu.

Dla nowych Klientów mamy 50% zniżki na pierwszy rok, czyli tylko 19,50 zł netto na miesiąc.

Terminowo opłacasz podatki i ZUS

Deklaracje VAT i PIT wysyłasz do Urzędu Skarbowego prosto z aplikacji. Składki ZUS i podatki wyliczają się automatycznie i również opłacasz je wprost z inFaktu. Po integracji z Google Pay wystarczą Ci nawet dwa kliknięcia – i podatek opłacony.

Kontrahenci płacą szybko, a Ty masz finansowanie

Faktury możesz wydrukować i wysłać pocztą, możesz też udostępniać linkiem z opcją natychmiastowego ich opłacenia kliknięciem, bez przepisywania danych przez kontrahenta. Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? W inFakcie masz opcję prostego ubiegania się o finansowanie. Twoje faktury potwierdzają Twoją finansową wiarygodność.

Więcej wiedzy

Jak uzupełnić PIT roczny za pośrednictwem aplikacji inFakt?

inFakt w mediach o księgowości