Program do samodzielnej księgowości

Stworzyliśmy kompletny program do samodzielnego prowadzenia księgowości w Jednoosobowej Działalności Gospodarczej. Dzięki niemu maksymalnie zoptymalizujesz koszty związane z księgowością.

Wystawiasz faktury bezbłędnie i szybko

inFakt maksymalnie ułatwia wystawienie faktury poprzez: rozczytywanie danych kontrahenta po podaniu NIP, szablony faktur, tworzenie faktur podobnych, bazę danych kontrahentów i produktów oraz wiele innych udogodnień.

ico

Dodajesz koszty robiąc zdjęcia

Faktury kosztowe dodajesz kiedy tylko chcesz. Możesz załączyć plik, który właśnie odebrałeś. Możesz zrobić zdjęcie faktury np. za paliwo jeszcze w drodze, zaraz po jej otrzymaniu. W ten sposób żadnej faktury nigdy nie zgubisz i o żadnej nie zapomnisz.

ico

Generujesz i wysyłasz JPK

Co miesiąc z łatwością wygenerujesz plik JPK_VAT i aplikacja podpowie, gdzie go wysłać. Jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy opcję podpisania JPK kwotą przychodu. Wysyłka pliku jest więc wyjątkowo prosta.

ico

Masz darmowe wsparcie księgowe

Odpowiadamy od razu w dni robocze i sobotę w godzinach od 7:00 do 22:00, a poza tymi godzinami po prostu zostawiasz nam pytanie, a my wracamy do Ciebie z rozwiązaniem.

ico

Pierwszy miesiąc za darmo

Przez pierwszy miesiąc możesz korzystać z naszej aplikacji zupełnie za darmo.

Po okresie testowym możesz wybrać odpowiadający Ci pakiet oraz ilość dokumentów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie cennika.

Terminowo opłacasz podatki i ZUS

Deklaracje VAT i PIT wysyłasz do Urzędu Skarbowego prosto z aplikacji. Składki ZUS i podatki wyliczają się automatycznie i również opłacasz je wprost z inFaktu. Po integracji z Google Pay wystarczą Ci nawet dwa kliknięcia – i podatek opłacony.

ico

Kontrahenci płacą szybko, a Ty masz finansowanie

Faktury możesz wydrukować i wysłać pocztą, możesz też udostępniać linkiem z opcją natychmiastowego ich opłacenia kliknięciem, bez przepisywania danych przez kontrahenta. Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? W inFakcie masz opcję prostego ubiegania się o finansowanie. Twoje faktury potwierdzają Twoją finansową wiarygodność.

ico

Dowiedz się więcej:

KPiR – Szkolenie z podstaw księgowości

ZUS – Szkolenie z podstaw księgowości

VAT – Szkolenie z podstaw księgowości

PIT – Szkolenie z podstaw księgowości

Jak wysłać JPK_VAT z inFakt?

Jak z aplikacji inFakt przesłać deklarację do urzędu?

Szybkie płatności w inFakt – pytania i odpowiedzi

Jak uzupełnić PIT roczny za pośrednictwem aplikacji inFakt?

inFakt w mediach: o księgowości