Potrzebujesz dołączyć, do wystawionej faktury, rozliczenie godzinowe? Nic prostszego – z pomocą przychodzi nowe rozwiązanie udostępnione klientom Programu do Księgowości oraz Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego.

Załączniki do faktur przychodowych

Po wystawieniu faktury VAT, od teraz mamy możliwość dołączenia do niej dowolnej ilości załączników. Wystarczy wybrać pliki, a następnie dodać je do faktury.

Wspierane formaty załączników to:

  • PDF
  • JPG
  • PNG

To wszystko odbywa się na detalu wystawionej faktury.

Rozwiązanie działa idealnie w połączeniu z udostępnianiem faktur swoim kontrahentom.

Wówczas kontrahent otrzymawszy link do faktury (np. w wiadomości e-mail, w której będzie informacja o załącznikach do faktury), po przejściu na stronę www z fakturą, może pobrać fakturę oraz pobrać wszystkie dołączone do niej załączniki. To bardzo wygodne rozwiązanie.

3

Wszystkie akcje takie jak wyświetlenie dokumentu czy też pobranie załącznika są widocznehistorii dokumentu dla wystawcy faktury.

4

Dołączone załączniki do faktur widoczne są również w sekcji Pliki.

Wkrótce to rozwiązanie zostanie udostępnione również klientom Programu do Fakturowania oraz darmowego planu w inFakt ale o tym więcej już wkrótce.

Jeżeli masz pytania, to chętnie służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który dostępny jest dla Was od poniedziałku do soboty w godzinach 7-22.