Szybkie udostępnianie wystawianych faktur dla kontrahentów to nowe i łatwe w użyciu rozwiązanie.

Udostępniaj faktury zaraz po ich wystawieniu

Opcja dostępna jest dla wystawianych faktur VAT. Po wystawieniu faktury można manualnie włączyć jej udostępnienie, klikając w opcję w prawym menu.

screen_1

Po zastosowaniu opcji, zostanie wygenerowany specjalny adres, który możemy skopiować i przesłać w dowolny sposób (np. za pomocą Facebook Messenger czy Skype) naszemu kontrahentowi.

screen_3

Udostępniony link widoczny jest cały czas na detalu faktury i jest ważny tak długo jak termin płatności + 30 dni.

Ważność linku może być przedłużona o kolejne 30 dni – również z poziomu detalu faktury.

Nasz kontrahent po otrzymaniu adresu do faktury, może zobaczyć fakturę a następnie ją pobrać lub opłacić.

screen_4

Wszystkie akcje (pobranie faktury do PDF lub jej opłacenie) wykonane przez naszego kontrahenta zostaną zapisane i będą widoczne na detalu faktury, w sekcji Historia dokumentu.

Udostępnienie faktury może być wyłączone w dowolnym momencie – również z poziomu detalu faktury, z prawego menu.

Zobacz jak to wygląda w praktyce:

Jeśli zdecydujemy się wysłać fakturę bezpośrednio z inFakt, to nie ma potrzeby aby włączać link do udostępniania manualnie – zostanie dołączony do wiadomości automatycznie. Można tą opcję wyłączyć, klikając w link w prawym menu, za pomocą którego wyłączymy udostępnianie tej konkretnej faktury.

Jeżeli masz pytania, to chętnie służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, który dostępny jest dla Was od poniedziałku do soboty w godzinach 7-22.

Product Owner

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z branżą Interactive związany jest od 2004 roku. W inFakcie odpowiada za rozwój aplikacji www oraz aplikacji mobilnych. Pracował w kilku agencjach interaktywnych, realizując projekty na skalę światową. Prywatnie pasjonat nowych technologii, mobile oraz dronów.