Nowa usługa inFakt – rozlicz z nami ryczałt!

Z początkiem 2016 roku wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość rozliczania się w oparciu o ryczałt. Z usługi tej mogą skorzystać zarówno Klienci Programu do Księgowości, jak i Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt.

Nowa usługa w inFakt

Ryczałt w inFakcie – ta forma rozliczeń jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych Klientów inFaktu. Jest to propozycja skierowana do osób nie będących VAT-owcami. 

Nowe plany cenowe Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFakt!

Jak zamówić usługę?

1. Nowy Klient Programu do Księgowości i Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Przedsiębiorca, który jest nowym Klientem, zakłada konto i dopiero przechodzi przez proces uzupełniania swoich danych księgowych online, ma możliwość wyboru formy opodatkowania po zaznaczeniu, że nie jest podatnikiem VAT.

2. Obecny użytkownik Programu do Księgowości

Obecny użytkownik Programu do Księgowości, który chce rozpocząć rozliczanie ryczałtem kontynuując użytkowanie Programu do Księgowości, może liczyć na wsparcie ze strony Działu Obsługi Klienta.

W sytuacji, kiedy Klient planuje zmienić usługę Programu do Księgowości na Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe, uruchamia nowy proces rejestracji – ponieważ zamawia zupełnie nową usługę. W trakcie uzupełniania danych księgowych wybiera ryczałt, a następnie kontaktuje się z nim nasz Dział Sprzedaży.

13 ważnych informacji o ryczałcie!

3. Klienci Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego

Jeśli przedsiębiorca jest Klientem Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego, wsparcia w dokonaniu przejścia na ryczałt udzieli osobisty księgowy. Dane kontaktowe dedykowanego księgowego znajdują się w aplikacji.

ryczałt

Mobilna księgowość, czyli ryczałt na iOS i Androida!

Aplikacja inFakt daje przedsiębiorcy możliwość wystawiania wielu rodzajów faktur, ustawienia domyślnej stawki ryczałtu dla każdego rodzaju produktu, a ewidencja przychodów generuje się automatycznie po wystawieniu faktur przychodowych.

Przedsiębiorca dysponuje podglądem deklaracji za wszystkie okresy rozliczeniowe, a w przypadku Programu do Księgowości ma możliwość ich wydrukowania i oznaczenia zapłaty podatku dochodowego.

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych to także intuicyjna aplikacja mobilna inFakt. Rozliczasz się ryczałtem? Wypróbuj, jak działa księgowość mobilna na iOS oraz Androida! Prace nad ryczałtem dla Windows Phone trwają – na pewno poinformujemy o ich finiszu!