Dedykowany księgowy dla każdego Klienta korzystającego z usług księgowych online w inFakt – to dzięki niemu przedsiębiorca zyskuje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dedykowany księgowy zna dobrze profil i historię działalności firmy, którą rozlicza. Możesz wybrać swojego księgowego – jak?

Wybierz swojego dedykowanego księgowego

Klienci inFaktu i osoby dopiero zaczynające korzystanie z aplikacji inFakt mają możliwość wyboru swojego dedykowanego księgowego – czyli osoby, która będzie dbała o wszystkie rozliczenia firmy.

Wybór dokonany? W ciągu 24h w dni robocze z przedsiębiorcą kontaktuje się jego nowy osobisty księgowy i od tej pory to on jest osobą, która dba o sprawy firmy.

Opowiedz o swojej firmie

Początkiem współpracy pomiędzy Klientem a księgowym jest rozmowa, w czasie której księgowy zadba o zebranie wszystkich niezbędnych informacji. To dzięki tej rozmowie księgowy uzyskuje informacje, które pomogą w prawidłowym rozliczaniu działalności.

Jest to także czas na to, by ustalić najwygodniejsze dla przedsiębiorcy sposoby i godziny kontaktu – są one różne i można je dopasować do potrzeb.

infakt

Dane księgowego znajdziesz w aplikacji

Każdy Klient po zalogowaniu się do aplikacji ma możliwość podejrzenia danych dedykowanego księgowego. Są one dostępne na górze ekranu:

  • imię i nazwisko oraz zdjęcie
  • bezpośredni numer telefonu
  • bezpośredni adres e-mail
  • godziny pracy – księgowi pracują w różnych godzinach.

Jeśli księgowy będzie nieobecny, np. z powodu choroby, w miejscu tym pojawią się zaktualizowane dane osoby, która go zastępuje.

Odpowiedź od księgowego

Księgowy z inFakt z przyjemnością udzieli odpowiedzi na każde z pytań. W pełni rozumiemy, że prowadzenie działalności gospodarczej może rodzić wiele wątpliwości dotyczących księgowości i podatków, dlatego służymy Wam pomocą.

inFakt Księgowi usługi księgowe online

Wypróbuj księgowość w inFakt

  • Samodzielnie możesz wybrać swojego księgowego w inFakt,
  • Stały dostęp do inFakt.pl – wystawianie faktur, skany kosztów, podatki
  • Obsługa przez osobistą księgową lub księgowego!

Sprawdź

Zapraszamy do lektury pozostałych wpisów z serii opowiadającej o standardach obsługi księgowej w inFakt – Jak wygląda obsługa księgowa w inFakt?