Jak wygląda obsługa księgowa w inFakt?


11 grudnia 2015 2 min. czytania

W codziennym życiu, również tym zawodowym, kierujemy się wartościami. To na nich opieramy dążenie do tego, by nasza obsługa księgowa była coraz lepsza. Opowiemy Wam o tym, w jaki sposób dbamy o obsługę naszych Klientów i co możesz zyskać zostając jednym z nich.

Działamy jak ulepszone biuro rachunkowe online

Każdy z Klientów inFaktu, który wybrał u nas obsługę księgową, otrzymuje osobistego księgowego, który troszczy się o prawidłowość prowadzonych rozliczeń i odpowiada na pytania Klienta. Czasami przedsiębiorcy mają obawy przed procesem zmiany biura rachunkowego – w przypadku naszych Klientów zajmujemy się formalnościami (nieodpłatnie) tak, by zapewnić im maksymalnie komfortowe przejście.

Dbanie o jakość obsługi księgowej to nie tylko zasługa dedykowanego księgowego – na efekt końcowy składa się praca wszystkich działów.

Nasze działania skupiają się bowiem wokół jednej osi: jak zapewnić usługę na najwyższym poziomie – na poziomie WOW. W jaki sposób do tego dążymy? Opowiemy Wam o tym w serii artykułów, którą właśnie rozpoczynamy.

 ogólnopolskie biuro rachunkowe

 

W jaki sposób możecie ocenić pracę osobistego księgowego?

Naszym priorytetem jest zmierzanie do satysfakcji przedsiębiorcy, poczucia bezpieczeństwa i świadomości, że księgowość jest po prostu w dobrych rękach. Naszym motorem napędowym są wartości, które przenikają codzienne dążenia do dawania obsługi księgowej na najwyższym poziomie. Jak to zrobić? Zaczynając od rozmowy o potrzebach.

W czasie prowadzenia księgowości naszych Klientów kontaktujemy się z nimi, żeby zapytać o poziom zadowolenia ze współpracy ze swoim dedykowanym księgowym. Analizujemy każdą uwagę, szukamy rozwiązań i najbardziej, oczywiście, cieszymy się ze wszystkich ciepłych słów, jakimi nas obdarzacie.

Chcesz, żebyśmy ulepszyli swoje usługi? W kontakcie z księgowymi otrzymujesz mniej niż się spodziewałeś? Masz pomysł na to, co możemy poprawić, żeby ułatwić Tobie prowadzenie biznesu? Opowiedz nam o tym. Kiedy otrzymasz e-mail z pytaniem o ocenę księgowego, poświęć także chwilę na wypełnienie pola z uwagami. To właśnie dzięki niemu wiemy, co możemy zmienić w Twojej indywidualnej sytuacji. 

inFakt Księgowi usługi księgowe online

Chcesz korzystać z obsługi księgowej w prosty sposób?

  • Przetestuj inFakt za darmo, poznaj zalety prostej księgowości online.
  • Wystaw pierwszą e-fakturę w minutę przez stronę www lub aplikację na smartfon.
  • Otrzymasz bezpłatne wsparcie specjalistów, 6 dni w tygodniu.
  • Rozliczaj się samodzielnie albo… inFakt ułatwi Ci wybór sprawdzonego księgowego.

Załóż testowe konto

Masz pytania do artykułu? Odpowiemy w komentarzu.

Księgowość online bez wychodzenia z domu

  • Bez papieru
  • Bez dojazdów do księgowego
  • Bez marnowania Twojego czasu